Комарі
Літній період – час активної життєдіяльності комах. В Україні традиційно у цей період прокидаються комарі. Їхні укуси можуть бути небезпечними.
КомарТак, як ці комахи мають тісний контакт з тілом та кров’ю своєї “жертви”, то і недуги можуть з успіхом переносити від однієї особи до іншої. Зокрема після укусу комара можна підхопити хворобу Лайма.
Часто цю хворобу переносять кліщі, але й комарі на це здатні. Симптоми – це зазвичай лихоманка, головний біль, втома і особлива шкірний висип – мігруюча еритема.
Якщо на початкових стадіях не лікувати хворобу Лайма, то він може закінчитися поразкою суглобів і шкіри, а потім артрит і остеопороз.
Ще укус комара може спровокувати екзему та кропив’янку. Алергічні реакції можливі через те, що комаха контактує з чужими для вашого організму білками.
Однією з найбільш страшних хвороб для людини може бути туляремія. Вона починається з підвищення температури тіла та запаморочення. Спочатку її важко розпізнати, але згодом дається в знаки: сильні виразки, гангрени, абсцеси і висип, пневмонія, перитоніт, перикардит, менінгоенцефаліт – все це наслідки хвороби.
Шлях передачі захворювання простий: комар кусає хвору тварину, а після неї – людину.
Захистіться від комах: ставте москітні сітки на вікна, покладіть на підвіконня листя м’яти – комарі терпіти не можуть цей запах. Коли відпочиваєте на природі, тримайтеся подалі болотяної місцевості та одягайтеся так, щоб закрити повністю руки та ноги.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас