Рубрики: Другі страви
26.09.2023 14:09

Задоволення захочеться розтягнути на весь вечір: рецепт відбивних по-швейцарськи з додаванням гірчиці

Відбивні — це фантастичний спосіб смачно повечеряти та добре провести час у сімейному колі. Вони ідеально підходять до будь-якої нагоди та свята.
Поділитися

Відбивні зі свинини – це популярна страва, яка є шматками свинячої відбивної м’якоті, що обвалюються в борошні і змащуються яйцем, потім обсмажуються на сковороді або смажаться у фритюрі. Відбивні зі свинини виходять хрусткими зовні та соковитими всередині.

Історія страви походить від Німеччини, де його називають “шніцель” (Schnitzel). Вперше відбивні стали популярні в XIX столітті, коли німецький іммігрант в Америці Йохан Жорж Гатроуз приготував свої традиційні відбивні зі свинини, і вони мали великий попит.

Відбивні зі свинини є джерелом білка, заліза, цинку, вітамінів В, Е та С. Вони також містять фосфор та магній. Завдяки своєму вмісту білка, вони корисні для зростання та розвитку м’язів, а також для підтримки здоров’я кісток. Вітамін С допомагає зміцнити імунну систему, а залізо відіграє важливу роль у кровотворенні.

Інгредієнти

  • Куряче яйце – 2 шт
  • Свиняча вирізка – 6 шт
  • Свіжа зелень – 1 пучок
  • Гірчиця – 2 ст.
  • Молоко – 0.33 склянки
  • Куркума – 1 ч. л.
  • Борошно пшеничне вищий сорт – 100 г
  • Сіль і перець – за смаком

Як приготувати смачні відбивні

Спочатку ми готуємо всі продукти, які знадобляться нам для виготовлення відбивних. У глибоку ємність розбиваємо кілька курячих яєць та вливаємо до них молоко. Невеликий пучок свіжої зелені промиваємо від бруду під проточною водою, злегка обсушуємо, дрібно рубаємо і додаємо в ємність з яйцями.

Рецепт соковитих відбивних для ситного частування 

Також додаємо гірчицю, куркуму, сіль з перцем за смаком і за бажанням продавлюємо часник через часнодавку і все це ретельно перемішуємо. Тепер ми додаємо борошно і знову все добре між собою перемішуємо до однорідної маси.

Як готувати відбивні, щоб вони не були сухими

Шматочки свинячої вирізки накриваємо харчовою плівкою та відбиваємо їх із двох сторін за допомогою молотка. На сковороду наливаємо трохи олії і ставимо її на вогонь. На розігріту сковорідку кладемо посипані борошном відбивні і трохи обсмажуємо їх з кожного боку до золотистого кольору.

Як правильно готувати відбивні

Трохи обсмажені відбивні обмокуємо в клярі і знову обсмажуємо їх на середньому вогні з обох боків до повної готовності, перекладаємо їх на будь-яку гарну страву, прикрашаємо свіжою зеленню і подаємо до столу з гарніром.