Агрономи назвали три найкращі сорти малини, які дають високий врожай
Малина — культура чутлива до змін у ґрунті, а також наявність сонечка. Якщо усі необхідні фактори задовільнені і ягода отримує достатньо турботи, вона нагороджує солодкими, ароматними та великими плодами.
Але погода мінлива, а можливості постійно доглядати за кущами може не бути. Для таких випадків досвідчені дачники давно придумали обрізку, яка допомагає кущу самостійно отримувати все необхідне, а також підв’язування.
Спробуйте під в’язати малину не вертикально, а спірально. Такий метод дозволить абсолютно всім ягодам отримувати необхідну порцію сонячного проміння, а також дозволить комахам рівномірно опилювати квітки, що призведе до більш багатого врожаю.
Розпочинається робота як при будь-якій підв’язці. Необхідно підготувати мотузку, бажано з натуральних матеріалів, а також шпалеру.
За роботу необхідно взятися ще до того, як розпустяться бруньки. Перший пагін фіксують на висоті 10 см від землі. Кожен новий виток закріплюють через 20-25 см, рухаючись вгору під кутом 45 градусів.
Таким чином ми отримуємо спіраль, яка згодом стане міцнішою. Тому навіть якщо мотузка десь стане слабшою, кущ буде триматися.
Нагадуємо, що зараз прекрасний час для внесення добрив, у тому числі компосту. Але не забувайте, що навесні під малину не можна вносити підживлення, яке містить азот. Це може призвести до того, що ягід буде мало, окрім того, вони будуть водянистими і без вираженого смаку.
Такі добрива краще вносити восени. Зараз вже набагато кращим варіантом будуть калійні добавки.
Перед настанням холодного сезону не забувайте про необхідність обрізки: видаляйте сухі та хворі пагони.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас