Як правильно підготувати грядки до весняних посадок
Як правило ми зупиняємо свій погляд на комплексних добривах, які містять в собі велику кількість найрізноманітніших елементів, і таким чином усуваємо не тільки ті дефіцити, про які ми знаємо, але і ті, про які можемо навіть не здогадуватися.
Навесні можна вносити різні підживлення, але звичайно орієнтуватися на вимоги певних рослин, так як їхні вподобання можуть значно відрізнятися.
Потребу купувати комплексні добрива можна усунути через наявність у вас вугільної золи. Але, перш за все, необхідно пам’ятати, що у її складі можуть бути важкі метали, і користуватися нею необхідно з обережністю. Зокрема, краще зробити низьку концентрацію, ніж перегнути палицю та нашкодити жителям свого саду.
Що ж необхідно зробити? Для початку визначитися з тим, що саме ви будете підживлювати. Справа в тому, що вугільна зола робить середовище лужним, а отже не підходить для рослин, які віддають перевагу кислому.
Також необхідно золу добре просіяти, та розбавити у значній кількості води. Краще покласти невелику кількість продукту, аби уникнути збільшення концентрації азоту в грунті, що в свою чергу може зменшити плодоношення і спровокувати зростання великої кількості листя.
Також майте на увазі, що після цього вносити сечовину або коровʼяк зовсім не варто: вони також містять у своєму складі азот, і можуть просто перенаситити землю даним елементом, що призведе навіть до пошкодження коріння рослин.
Вугільну золу дозволяється вносити декілька разів за сезон у невеликій кількості. Також вона може стати природним захистом від різних шкідників, включаючи слимаків, які її не виносять. Якщо ви помітити, що зола навпаки пригнічує рослини, експериментувати більше не варто.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас