
Стало відомо, хто покинув МастерШеф-16 у 9 випуску
Хто покинув МастерШеф на цей раз? Як це часто буває, судді прийняли рішення, що у 9-му випуску усі учасники залишаються у проєкті, але це також означає, що в інший раз не пощастить одразу декільком кулінарам.
Насправді, 9-й випуск став дуже непростим для усіх у знімальному павільйоні. Не сподобалася картина, яка склалася, навіть суддям, які зазвичай подібні речі просто ігнорували, концентруючись здебільшого на якості приготування страв та техніці.
Так, Володимир Ярославський, Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська помітили, що учасники поділилися на ворожі одна одній компанії друзів і більш нейтральних кухарів.
Ектор одразу ж підкреслив, що вміння злагоджено працювати є дуже важливим для шеф-кухарів, адже від цього залежить якість їхніх страв.
Було прийнято рішення, що на учасників буде чекати командна робота, де їм доведеться готувати для дуже вимогливих гостей. Саме такий підхід мав продемонструвати, наскільки важливо підтримувати одне одного на кухні та вміти покладатися на своїх колег.
А от балкон отримав можливість оцінювати роботу учасників, що отримали чорні фартухи. Попри те, що рішення про тих, хто має піти з шоу не було прийнято, глядачі одразу ж зрозуміли для себе велику кількість речей про нових аматорів. Зокрема у коментарях на офіційній сторінці шоу в соціальній мережі Instagram вони залишили свої враження від побаченого.
Більше за все дісталося учасникам Вікторії, Дарині та Єві. Також цього разу глядачі подякували суддям за те, що вони не стали стояти осторонь і спостерігати за тим, як вердикти виносяться суб’єктивно і несправедливо.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас