Курорти для українців влітку 2021-го року: які країни охоче та без проблем чекають на туристів із України

Ми знаємо, що зараз безліч українців не можуть обрати для себе тур через карантинні обмеження та пандемію. Тому ми пропонуємо вам добірку підходящих країн.

Зараз у світі дуже ускладнилася ситуація з туризмом, так як вже 2 роки вирує пандемія коронавірусу. На жаль, безліч агенств, готелів та простих бізнесменів потерпіли неймовірні збитки. Та на щастя, ситуація у світі відновлюється і скоро ми зможемо насолоджуватися подорожами. А поки є ряд країн, які першими відкривають свої кордони для відвідувачів.

Туреччина

Турецькі пейзажі. Фото взяте з мережі.

Цей список очолює саме Туреччина, яка охоче вас прийме в гостях, якщо ви маєте на руках негативний ПЦР-тест або довідку про пройдену вакцинацію.

Єгипет

Єгипет також охоче прийме вас у свої обійми. Вимоги такі ж самі, як і в Туреччині. Негативний тест або довідка про вакцинацію. Також може підійти проста довідка про те, що ви перехворіли на ковід або маєте антиген.

Грузія

Грузинські пейзажі. Фото взяте з мережі.

Грузія вже починає приймати туристів. Але майте на увазі, що в країні діє комендантська година, і якщо ви хочете дістатися готелю, а потрапили саме у цей час, то вам необхідно отримати пропуск.

Греція

Греція має ті ж самі вимоги, що Туреччина або Єгипет. Але додатково ви маєте заповнити реєстраційний бланк у мережі за 72 години до перельоту.

Охоче до себе в гості вас також приймуть Хорватія, Об’єднані Арабські Емірати, Албанія, Мальдіви і Мексика. До речі, саме цими країнами цього року активно подорожували українські знаменитості, які просто не могли всидіти на місці і хотіли десь відпочити. Дарма, що через один поверталися з позитивним тестом на коронавірус. У свою чергу, ми радимо вам все ж таки перечекати цей складний період вдома і насолоджуватися пейзажами Батьківщини. Адже ваше здоров’я понад усе.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини