П’ятниця, 26 Лютого, 2021

Чорний Місяць у Тельці: астролог розповіла всю правду про цей період

Чорний Місяць у Тельці прогнозує складний період, а можливо навіть втрати. Астролог розповіла, чого чекати цьому знаку Зодіаку.

Цей знак Зодіаку тягнеться до комфорту та грошей. Тому, коли Чорний Місяць пройде по Тільцю, то неодмінно зачепить ці важливі аспекти життя. Астролог говорить, що цей період буде складним, адже не тільки Тельці, а й усіх знаки Зодіаку відчують період Чорної луни, який супроводжується втратами. Багато з них міняють своє ставлення до свого тіла, режиму життя, грошей, людей. Астролог радить у цей період обережно ставитись до грошей, займатись благодійністю і не намагатись когось обдурити.  

Останній раз Чорна Луна в Тільці була ще 2011-2012 році у період з 17 грудня по 12 вересня. Тому можна згадати події того періоду і дати відповіді на сьогодення. Найбільш несприятливим місяцем буде грудень. У цей час можливі фінансові труднощі, проблеми з майном або неприємності. Ще один, не найкращий місяць — січень і перша половина лютого. Тільцям буде складно контролювати своїми фінансами та енергетикою.  

Телець
Телець

Наступний несприятливий місяць — травень. У цей період Тільці будуть відчувати потребу у стосунках і можуть віддати майно або гроші маніпулятору. З іншої сторони, цей місяць вдалий для тих, хто займається творчими професіями. Відпрацьовувати Чорному Місяцю можна тільки шляхом віддавання грошей на благодійність, бідним та незаможним. Однак, астролог говорить, що цьому знаку Зодіаку неможливо обійти Чорний Місяць, якщо вже є проблеми з фінансами. Тому Тельцям їх варто правильно розрахувати, дивлячись далеко вперед. Таким чином можна позбутись великих втрат. Але не забувайте, що творчі люди зможуть себе легко проявити.  

Поділіться статтею

Українські зірки

Оля Фреймут, Катя Осадча та інші знаменитості, за яких не червоніють свекрухи: хто з зірок добра господиня

Чи можна бути зіркою та займатися хатніми справами? Виявляється, так! Дивіться у нашому топі у кого це вдається з легкістю.
Легендарні зірки

Вітас, Слава Камінська, Ніна Матвієнко та Оля Полякова: зірки, які продемонстрували космічний голос на сцені

Талант - головна запорука успіху на сцені, хто б там що не говорив! Дізнайтеся, яким діапазоном володіють знаменитості.
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк вперше заговорила про свою свекруху та показала, чим збирається честувати: справжня господиня

Леся Нікітюк ще в інтерв'ю Дмитру Гордону нещодавно жалілася, що не має пари, а сьогодні вже показала, чим збирається вражати свекруху. Подробиці далі.
Мами зірок, які залишилися у селі, поки їх діти живуть у розкоші

Вони живуть у розкоші, а їх мами залишилися жити в бідноті: Олег Винник, Віктор Павлік, Ані Лорак та інші

З якої причини багаті знаменитості полишили своїх матерів у селі та злиднях?

Популярне

Останні новини