Субота, 19 Червня, 2021

Чорний Місяць у Тельці: астролог розповіла всю правду про цей період

Чорний Місяць у Тельці прогнозує складний період, а можливо навіть втрати. Астролог розповіла, чого чекати цьому знаку Зодіаку.

Цей знак Зодіаку тягнеться до комфорту та грошей. Тому, коли Чорний Місяць пройде по Тільцю, то неодмінно зачепить ці важливі аспекти життя. Астролог говорить, що цей період буде складним, адже не тільки Тельці, а й усіх знаки Зодіаку відчують період Чорної луни, який супроводжується втратами. Багато з них міняють своє ставлення до свого тіла, режиму життя, грошей, людей. Астролог радить у цей період обережно ставитись до грошей, займатись благодійністю і не намагатись когось обдурити.  

Останній раз Чорна Луна в Тільці була ще 2011-2012 році у період з 17 грудня по 12 вересня. Тому можна згадати події того періоду і дати відповіді на сьогодення. Найбільш несприятливим місяцем буде грудень. У цей час можливі фінансові труднощі, проблеми з майном або неприємності. Ще один, не найкращий місяць — січень і перша половина лютого. Тільцям буде складно контролювати своїми фінансами та енергетикою.  

Телець
Телець

Наступний несприятливий місяць — травень. У цей період Тільці будуть відчувати потребу у стосунках і можуть віддати майно або гроші маніпулятору. З іншої сторони, цей місяць вдалий для тих, хто займається творчими професіями. Відпрацьовувати Чорному Місяцю можна тільки шляхом віддавання грошей на благодійність, бідним та незаможним. Однак, астролог говорить, що цьому знаку Зодіаку неможливо обійти Чорний Місяць, якщо вже є проблеми з фінансами. Тому Тельцям їх варто правильно розрахувати, дивлячись далеко вперед. Таким чином можна позбутись великих втрат. Але не забувайте, що творчі люди зможуть себе легко проявити.  

Поділіться статтею

Трійця 2021 припала на 20 червня

Трійця 2021: що святять на Зелені свята, як прикрашати домівку та що суворо заборонено робити у цей день

Трійця 2021 цього року, як ніколи пізня. Дізнайтеся, як потрібно провести це день правильно.
Злата Огнєвич

Ким насправді є Злата Огнєвич і хто її оточує: змінила ім’я та вилила сум від втрати брата у творчість

Злата Огнєвич постала в українському шоу-бізнесі в образі палкої брюнетки з екзотичним ім'ям. Але яка вона насправді?
Катя Осадчей

Знайшлися ексклюзивні фото з модельного портфоліо Каті Осадчої: якби не телебачення, була б зіркою подіума

Талановита людина талановита в усьому. Чи хотіли би ви побачите архівні фото з портфоліо Осадчої?
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк обручилася? 34-річна телеведуча приміряла весільну сукню та показала зворушливе відео

Леся Нікітюк не раз жартувала на сторінці свого Інстаграму про те, що хоче вийти заміж та навіть уявляла свою свекруху.

Популярне

Останні новини