З’явився модний журнал, в якому буде демонструватися тільки старий одяг

Журнал із оригінальною і несподіваною концепцією з’явився в США. На його сторінках буде демонструватися лише не новий одяг.

Засновницею і головним редактором цього глянцю стала Брін Хемінуей, яка раніше працювала креативним директором в Vogue Latino America і Vogue Mexic, повідомляє NYtimes.

Це фешн-журнал, в якому немає жодного нового товару, зазначають його творці. Мета нового видання – популяризувати вторинний одяг, працюючи з найкращими стилістами, фотографами і моделями в індустрії.

Display Copy повністю присвячений одягу, який не шкодить екології. У зйомках використовуються тільки речі з перероблених матеріалів або вінтаж, а в статтях журналу не згадуються нові колекції і тренди.
Журнал про любов до того, що у людей вже є, про пошук новизни і стилю в тому, що вже існує, а не про нові продукти, заявляють засновники.

У перший номер увійшло кілька зйомок. Так, Саскія де Брау вдягнула корсет 19 століття разом з велосипедках 1980-х років дизайну Стівена Спроуса.

 

Саскія де Брау
Саскія де Брау

Художниця Катерина Джебб об’єднала архіви Louis Vuitton, Dior і Chanel з чобітьми з крокодилової шкіри з 2000-го року і сумкою, що належала Дорі Маар, музі Пабло Пікассо.
Ще одна модель вдягнула вінтажний купальник SPEEDO і бронежилет з калошами, які вироблялися для британської армії на початку 2000-х.

Display Copy
Display Copy

Разом з першим номером у видання з’явився власний сайт. На ньому можна побачити колекцію найкращих вінтажних речей з усього світу, яка продовжує поступово поповнюватися.

Схожі новини