Ультрамодні силуети на осінь, які приховають все зайве на талії: навіть знаменитості їх носять

У сучасних українських реаліях важко відволіктися на моду та тренди. Втім, навіть психологи радять попри все, що відбувається навколо, все одно приділяти час собі, адже для нас є ще багато роботи у майбутньому, де міцне ментальне здоров’я є просто необхідним. Через пару днів настане календарна осінь, а модні будинки вже представили ультрамодні силуети на осінь.

Однозначним фаворитом сезону 2022/2023 будуть корсетні сукні. Вони просто розкішно підкреслюють принади та ховають зайве. Дуже підходять пишним красуням. Тіна Кароль, яка все життя мусить підтримувати форму, вже давно використовує цей фасон. Сучасні дизайнери взагалі тонкі корсетні лінії переклали на міцні грубі теплі тканини. Такі моделі вже були представлені на червоних доріжках багатьох світських заходах Європи і США.

Ультрамодні силуети на осінь 2022/2023

Неймовірно виглядають на пишних жінках і трикотажні наряди у рубчик. Прямі лінії матерії візуально подовжать фігуру, а прямі силуети зроблять її більш витонченою. Подивіться, як нині стилізують такі сукенки: одягають їх прямо на класичну об’ємну сорочку білого кольору. Прямий фасон підходить і в’язаним речам. Плаття з мохеру, ангори та кашеміру точно пасуватимуть кожні та вже стають фаворитом сезону.

Ультрамодні силуети на осінь 2022/2023

Ще однією новинкою, яку привнесуть у наші гардероби ультрамодні силуети на осінь, є шкіряні сукні та костюми. Асиметрія у цих нарядах не дає візуально підловити у талії зайві сантиметри, а ще такі речі дуже легко задекорувати драпіровкою, аби ще більше сховати небажане. Головне, аби в одязі спостерігалися діагональні лінії догори. Сюди ж можна додати, що серед моделей штанів однозначним улюбленцем лишається крій палаццо. Неля Шовкопляс ще до всіх трендів випробувала його.

Нагадаємо, що ультрамодні силуети на осінь є лише рекомендацією стилістів, яка зможе зробити класичний набір одягу більш цікавим та яскравим.

Схожі новини