Відсутність Місяця на небі: як пережити сатанинські дні

Що таке Гекати чи сатанинські дні   

Так називають час, коли на небі відсутній Місяць. Зазвичай такий період припадає на 29, 30, 1 і 2 місячні дні. У листопаді це буде 7, 15, 23, 29 числа.  

Відбувається це через те, що супутник Землі повністю закриває місяць своєю тінню. Тому нам його не видно. Вважається, що це поганий час, оскільки темні сили зла і чаклунства переважають над добром. Саме через це, такий період прозвали сатанинськими днями.  

Чого варто боятись у період Гекати 

Досить часто у цей час відбуваються шахрайства і крадіжки. До того ж, ми стаємо розсіяними та неуважними. Можемо зробити те, про що б в інші дні навіть не подумали. Як тільки на небі з’являється перший промінчик Місяця, пелена з очей спадає і ми дивимось на ситуацію зовсім під іншим кутом.  До того ж, краще зберігати свої фінанси і втриматись від великих покупок у цей час.  

Місяць
Місяць

Як пережити сатанинські дні  

Астрологи радять бути дуже обережним у цей період. Не довіряти нікому, навіть близьким людям. У ці дні кожен може ввести вас в оману. З малознайомими або незнайомими людьми краще взагалі не спілкуватись. Ризикуєте попасти на шахраїв.  

Краще приділити цей час відпочинку. Наші сили і енергетика спадають, тому продуктивності для роботи не буде. Те ж стосується і здоров’я. Пильно слідкуйте за ним у цей час. Однак, можна зайнятись прибиранням будинку і території навколо. Прибрати все старе і звільнити місце для нового.  

Схожі новини