“Він мій друг”: Анджей Дуда розповів, чому вважає Володимира Зеленського справжнім товаришем

На стосунки Анджея Дуди та Володимира Зеленського можна дивитися вічно, оскільки вони дійсно відображають повагу один до одного, дружбу, гордість за те, що вони знають один одного.

Перед початком війни, яку розпочала росія в Україні, Дуда був в Україні та зустрічався з паном Зеленським. Вже 23 лютого 2022 року вони передбачали, що може початися війна, але тоді ще ніхто не знав точно, були сподівання, що нічого не почнеться. Але, на жаль, війна таки прийшла до нашої землі. І вже в той момент Анджей пропонував Володимиру поїхати з ним, але президент України заявив, що він залишається в будь-якому випадку.

Анджей Дуда та Володимир Зеленський

Вже тоді Дуда почав сильно поважати Зеленського за його сміливість, мужність та відданість своєму народові. Анджей насправді дуже вражений героїчними вчинками свого товариша з України. Він сильно цінує те, що у нього є змога бути настільки близьким із Зеленським. Це можна помітити по поведінці президента Польщі, оскільки при кожній зустрічі Дуда міцно обіймає Володимира і завжди цікавиться, як у нього особисто справи, настрій та стан.

Анджей Дуда та Володимир Зеленський

Президент Польщі розповідав, що він завжди відповідає, якщо йому телефонує Зеленський, на зустрічах, вночі, вранці, в будь-яку мить, коли йому потрібна допомога. Також і теми крім війни чоловіки обговорюють між собою і діляться почуттями. Це просто неймовірний зв’язок, який з’явився завдяки таким жахливим подіям, як війна.

“Можу впевнено сказати, що він мій друг. У нас міцна дружба й в політиці з почуттям взаємної поваги, перш за все, моєї поваги до нього. Він опинився на висоті. У нас політичні дружні та життєві дружні відносини. Я роблю все, щоб його підтримати” – розповів Анджей.

Анджей Дуда та Володимир Зеленський

До речі в інтернеті дуже багато відео-фрагментів, де видно, наскільки важливим став Зеленський для Дуди. Також підписники створюють смішні меми з цього приводу, бо їхня дружба дійсно варта поваги та уваги.

Схожі статті

Які кольори не можна вдягати на Новий рік 2024, щоб не відштовхнути вдачу Дерев’яного Дракона (ФОТО)

За китайським календарем на зміну Чорному водяному Кролику символом 2023 року прийде рік Зеленого дерев'яного Дракона. Пануватиме новий символ з 10 лютого 2024 року по 28 січня 2025 року.

Стрижки на зиму 2024: Лідія Таран перевірила на собі наймоднішу зачіску для жінок за 40, яка омолоджує

Кожна українська жінка прагне виглядати стильно, сучасно та молодо в будь-якому віці. Тож, на прикладі Лідії Таран розглянемо, які стрижки актуальні на зиму 2024. 

Для тих, хто чекає на донечку: як правильно назвати дівчинку – гарні та рідкісні імена, які приносять удачу

Майже кожне ім'я наділяє свого власника певним набором корисних якостей. Завжди хочеться дати саме своїй дитинці особливе, щасливе ім'я, яке не буде занадто хитромудрим.

П’ятниця, 13-го: що треба робити для благополуччя і чого уникати, щоб невдачі не переслідували весь рік

П'ятниця, що випала на 13-й день місяця, у багатьох народів світу вважається "поганим" днем. 2023 року лише одна п'ятниця 13-го – у жовтні.

Просто додай це у шампунь: як стимулювати ріст волосся копієчним засобом без зайвих зусиль

Мати розкішне та здорове волосся, яке швидко росте та оновлюються — це мрія кожної жінки, але досягти її вдається одиницям. Що для цього необхідно робити, щоб не витрачатися?

“Ховала свою красу під сивиною і хвостиком”: українка вразила перевтіленням, пофарбувавшись у блонд (ФОТО)

Велика кількість жінок боїться серйозних змін у зовнішності, адже на них чекає непередбачуваний результат. Здавалося б зрозумілі відтінки часом дають доволі дивний ефект.

Українка перетворилася на неймовірну красуню, просто змінивши зачіску: “Всю вроду ховала в чорному кольорі”

Доглянути волосся може неабияк змінити зовнішній вигляд, а тому люди звертають особливу увагу на те, як виглядає їхня зачіска та як вона поєднується з рисами обличчя.

Матимете купу проблем і шалених розтрат: які моделі німецьких авто краще не купувати, бо вони ненадійні

Німеччину завжди вважали країною з якісним обладнанням і технікою, адже це навіть не дивно, бо країна насправді гарно розвинена у всіх сферах. Це стосується й автомобілів, які виробляють в Німеччині.

Новий герой нашого часу: заслуги та досягнення артиста, волонтера та захисника Даніеля Салема

Нині слово герой вже має більш широке значення для українців, оскільки за останні півтора року наше життя змінилося на 180 градусів. Для нас герої – це люди, які захищають нашу країну та виборюють свободу кожного з нас.