Просто додай це у шампунь: трихологи розповіли, як правильно мити голову, щоб волосся довше було чистим

Існує низка правил, які мають знати жінки, щоб не повторювати помилок у доглядовій рутині за волоссям. Коли здається, що ви все робите правильно – завжди є чому повчитися.

Основі правила, які має знати кожна дівчина

  • Голову мийте в міру її забруднення. Не потрібно кожного дня це робити, якщо немає в цьому ніякої потреби. Краще від цього процесу волосся не стане.
  • Перед миттям голови трихологи радять розчесати волосся по всій довжині, щоб ретельно її вимити.
  • Одне із найголовніших правил: ніколи не розподіляйте улюблений шампунь по довжині вашого волосся. Трихологи розповідають, що шампунь необхідний для того, аби вимивати бруд зі шкіри голови, а не довжини волосся.
  • Що стосується бальзамів чи кондиціонерів, то їх наносимо на довжину всього волосся та самих кінчиків, а не на шкіру голови. В інакшому випадку, зробите жирнішим навіть нормальне, чисте волосся.
  • Помилкове твердження: чим більше засобів, тим краще. Використання їх надмірної кількості, здатне зробити велике навантаження на волосся і сприяти сухості та тонким кінцям, а ще появі небажаної лупи чи навіть лущення. Проконсультуйтеся зі спеціалістом та оберіть правильний догляд для вас самих. Шампунь, кондиціонер та маска  – зазвичай основні засоби, яких цілком достатньо.
  • Ніколи не мийте волосся дуже гарячою водою. Краще обрати тепленьку або трішки прохолодну. Наприкінці процедури ополосніть кінчики холодною водою для стимуляції колообігу.
Основні правила миття голови від трихологів

Пам’ятайте, що сила краси у ваших руках. Інколи такі прості, але важливі правила допомагають мати свіжий, доглянутий, неймовірний вигляд для навколишнього світу. Любіть себе, свою зовнішність та цінуйте кожну мить життя.

Схожі новини