Гороскоп на 28 листопада 2020 року для усіх знаків Зодіаку

Козеріг

Багато не вирішених питань можуть ускладнити цей день і зробити його обтяжливим. Астрологи радять уповільнити темп і звернути увагу на своє самопочуття.

Водолій

Водолій
Водолій

Сьогодні можливе поліпшення фінансового становища. Підвищення зарплати чи спадок зроблять ситуацію набагато кращою. Однак не варто ризикувати у цей день.

Риби

День обіцяє бути досить спокійним і пасивним. Астрологи радять сьогодні прислуховуватись до своєї інтуїції і робити все з її волі.

Овен

Варто бути обережним у цей день, адже заздрісники намагатимуться підставити вам підніжку. Будьте спокійними, врівноваженими і не піддавайтесь спокусі помститись.

Тілець

День буде насичений багатьма подіями. Всі захочуть контактувати з вами і буквально розриватимуть на частини. Намагайтесь поставити правильні пріоритети і зрозуміти, що для вас справді важливо.

Близнюки

Сьогодні можливі зустрічі зі старими друзями або навіть нові знайомства. Однак астрологи радять звернути увагу на свої фінанси і заздалегідь виміряти свої можливості.

Рак

Сьогодні ви опинитесь у вирі подій, які можуть вас повністю поглинути. Розставте пріоритети і дійте згідно їм.

Лев

Досить напружений день для Львів, однак продуктивний і результативний. До того ж, у цей день краще проявити доброту і великодушність.

Діви

Очікуйте, що перша половина дня буде нелегкою, однак до вечора ситуація може змінитись.

Терези

Терези
Терези

День може бути досить неочікуваним. З однієї сторони хороший початок нових справ, а з іншої незрозуміла ситуація у деяких питаннях.

Скорпіон

Несприятливий день для Скорпіонів. Невезіння навіть в дрібницях можуть його зіпсувати. Будьте обмеженими у цей день.

Стрілець

Приємні зміни у професійній діяльності зроблять ваш день щасливим і вдалим. Варто проявити свою рішучість і мудрість у багатьох питаннях.

Популярне зараз

Схожі новини