Вівторок, 2 Березня, 2021

П’ятнична молитва: читати потрібно кожний тиждень

П'ятниця – особливий день для віруючих різних релігій. У християнстві жінки завжди були тими, хто з ревною вірою моляться до Господа, випрошуючи миру для світу і Божих ласк для своїх родин. Ця молитва буде сильним захистом на цілий тиждень.

Молитва до Пресвятої Богородиці (на кожну п’ятницю).

Мати Ісуса Христа! До Тебе сьогодні приходжу в покорі і з вдячністю за Твого сина, Спасителя нашого, бо ти через нього Ти зберегла нас від смерті і дарувала нам життя вічне.

Пресвята Богородице, немає слів, щоб висловити велич Твоєї материнської любові до нас. Немає числа добродійствам, якими обдаровуєш своїх дітей у цій долині сліз.

Ікона Двері Милосердя
Ікона Двері Милосердя

Тому запевняю Тебе, Матінко, у любові мого серця. Вірю, що не відкинеш його, а приймеш ласкаво, бо від віків нечувано, щоб Ти когось, хто вдається до твого заступництва, чи просить про допомогу, чи шукає у Тобі захистку, залишила без уваги і допомоги.

Дозволь, Милосердна, стояти з Тобою поруч під Хрестом Твого сина, а Бога нашого Ісуса Христа. Заховай нас у Його Святих ранах, а нам випроси прощення наших гріхів.

У тій вірі прошу Тебе, наймиліша люба Мати і моє пристановище, будь милосердна до мене, до моїх дітей, батьків, хресних і похресників, співробітників і друзів, що величаємо Твоє святе ім’я! Амінь.

Заувага: молитву читати, помолившись ранішні молитви. Добре у п’ятницю поститися і стримуватися від гріхів – родинних сварок, пліток, розпусти, чревоугодництва.

 

Поділіться статтею

Тіна Кароль

ТЕСТ: скільки в тобі Тіни Кароль? Дізнайтеся, що спільного у тебе та головної української поп-діви

Тіна Кароль - найпопулярніша особа сучасності, але ви навіть не уявляєте, скільки спільного маєте з успішною поп-дівою. Пройдіть тест та переконайтеся самі!
Дан Балан

На батьківщині Дана Балана розсекретили другу половинку артиста: модель-іноземка перевершила Тіну Кароль

Стосунки Дана Балана і Тіни Кароль не давали спокою прихильникам артистів. Втім, після завершення шоу "Голос" поповзли чутки про те, що роман не справжній.
Костянтин Меладзе показав молодшу доньку Лію

(Фото) Костянтин Меладзе показав молодшу доньку: у грузинського композитора виросла неймовірна красуня

Кожен батько вважає своїх доньок принцесами. Костянтин Меладзе став батьком справжньої красуні.

Популярне

Останні новини