П’ятнична молитва: читати потрібно кожний тиждень

П'ятниця – особливий день для віруючих різних релігій. У християнстві жінки завжди були тими, хто з ревною вірою моляться до Господа, випрошуючи миру для світу і Божих ласк для своїх родин. Ця молитва буде сильним захистом на цілий тиждень.

Молитва до Пресвятої Богородиці (на кожну п’ятницю).

Мати Ісуса Христа! До Тебе сьогодні приходжу в покорі і з вдячністю за Твого сина, Спасителя нашого, бо ти через нього Ти зберегла нас від смерті і дарувала нам життя вічне.

Пресвята Богородице, немає слів, щоб висловити велич Твоєї материнської любові до нас. Немає числа добродійствам, якими обдаровуєш своїх дітей у цій долині сліз.

Ікона Двері Милосердя
Ікона Двері Милосердя

Тому запевняю Тебе, Матінко, у любові мого серця. Вірю, що не відкинеш його, а приймеш ласкаво, бо від віків нечувано, щоб Ти когось, хто вдається до твого заступництва, чи просить про допомогу, чи шукає у Тобі захистку, залишила без уваги і допомоги.

Дозволь, Милосердна, стояти з Тобою поруч під Хрестом Твого сина, а Бога нашого Ісуса Христа. Заховай нас у Його Святих ранах, а нам випроси прощення наших гріхів.

У тій вірі прошу Тебе, наймиліша люба Мати і моє пристановище, будь милосердна до мене, до моїх дітей, батьків, хресних і похресників, співробітників і друзів, що величаємо Твоє святе ім’я! Амінь.

Заувага: молитву читати, помолившись ранішні молитви. Добре у п’ятницю поститися і стримуватися від гріхів – родинних сварок, пліток, розпусти, чревоугодництва.

 

реклама

Поділіться статтею

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення: “Так мало потрібно для щастя”

Вагітна Лілія Ребрик заінтригувала мережу новим знімком та розповіддю, яка може бути натяком на її чергову вагітність. Телеведуча заговорила про жіноче щастя і вдало приховала животик на знімку, який прикріпила до запису. Усі деталі читайте в статті.
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе переїхали в розкішні київські апартаменти за мільйон доларів (ФОТО)

Віра Брежнєва та її продюсер Костянтин Меладзе таємно одружилися в 2015 році. За їхніми словами, вони не грали пишне весілля, а просто розписалися в одному з європейських міст та влаштували романтичну вечерю. Зараз подружжя вирішило переїхати з Москви до Києва, де купили розкішні апартаменти.
Церковне свято 21 жовтня

Церковне свято 21 жовтня: що можна і не можна робити на Різдво Пресвятої Богородиці – традиції, прикмети

Найважливіше свято сьогодні відзначає наша церква. Шануємо та згадуємо маму Христа - Пречисту Діву Марію, яка теж явилася на землю, як звістка про силу Господню. Дізнайтеся, як правильно справити 21 жовтня, чи потрібно дотримуватися посту і йти до храму.
Ольга Сумська з донькою Антоніною Паперною

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна зізналася, чому не хоче повертатися до України, де у неї вся рідня

Старша донька Ольги Сумської від актора Євгена Паперного, Антоніна, вже декілька років живе в Москві. Там дівчина зустріла своє кохання та народила двох доньок. До України вона не планує повертатися. За зізнанням Тоні, у неї навіть немає зараз змоги часто прилітати в гості до сім'ї.
Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської

Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської: не одружився і покинув покинув з розбитим серцем

У житті відомої української співачки Наталі Могилевської було багато чоловіків, але тільки один зміг підкорити її серце. Саме його вона називає найбільшим коханням і саме його згадує з трепетом у серці. Усі деталі про їхні стосунки читайте далі у нашій статті.

Популярне

Останні новини