Четвергова молитва: читати потрібно кожний тиждень

Четвер – день, коли Господь наш Ісус Христос останній раз перед Розп'яттям зустрічався зі своїми учнями на Тайній вечері. День, коли апостоли багато чого не розуміли з того, що Він їм каже і робить. Вони зрозуміють потім, коли Його вже не буде серед них. Але вони Йому вірили і довіряли.

Так само й ми багато чого не розуміємо, не можемо вкласти у своє примітивне людське бачення. Але маймо віру і довіру до нашого Бога і молімося так:

О, Ісусе Христе, знавцю сердець і душ людських, Боже наш і Спасителю роду людського. Ти цього дня упокорив себе до найменшого і мив своїм учням ноги. Дай мені таке покаяння, щоб я щоденно умивалася(-вся) сльозами жалю за допущені мною гріхи і прогрішення.

Ти  дав себе розіп’яти на Хресті, але залишив нам на спасення Чашу зі Своїм Пресвятим Тілом і Кров’ю. Дай, Господи, осягнути велич Твоєї жертви і любови до мене. Вчини на мені знамення на добро мені, щоб Євхаристія була для мене основним бажаним пожитком нащодень.

Випрямляй мої шляхи, щоб Вони завжди вели до Тебе,  керуй моєю волею, щоб я завжди обирала(-в) те, що угодно Тобі, навчи бачити і пізнавати Тебе у всьому, що відбувається зі мною. Збережи у мені чесноти віри, надії, любові, щоб освячена(-ий) світлом Твого лиця, я завжди знаходила(-в) вихід із темряви.

Охристи мене Духом Святим і дай Дари, щоб я виконала(-в) найбільше своє призначення на землі – Твою Святу волю.

Запиши мене у Книгу Життя і даруй життя вічне у Царстві Твоєму. Бо Ти живеш і царюєш  – Отець, Син і Святий Дух, нині, повсякчас і навіки вічні. Амінь.

Матінко Пресвята, Пречиста Діво Маріє, моли Бога за мене грішну(-ого).

Святий Ангеле хоронителю, заступнику і покровителю (ім’я свого Святого), моліть Бога за мене грішну(-ого).

реклама

Поділіться статтею

Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.
Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським

Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським: на МастерШеф любовний трикутник

Відома українська кулінар Ольга Мартиновська зізналася, що не воліє відмовлятися від жодного зі своїх колег і припустила можливість стосунків втрьох.

56-річний Віктор Павлік покинув молоду дружину у складний для неї час з малюком на руках: Катя вже збирає валізи

Молода дружина Віктора Павліка, яка зараз знаходиться з ним на горнолижному курорті і повідомила про події, які сталися з її сім'єю під час відпочинку.
Дружина Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність

Дружина 19-річного переможця Голосу країни Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність: “Хоче ще хлопчика”

Майже місяць тому молодий український виконавець Роман Сасанчин став батьком вперше. Його дружина Іванна активно веде власний блог і розповіла в ньому про плани на план. вагітність.
Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті і не спілкується з ним: “В неї все є!”

Молодший брат Софії Ротару поспілкувався з журналістами та розповів правду про його старшу сестру, яка живе в Конча-Заспі. На що поскаржився чоловік?

Популярне

Останні новини