Середа, 3 Березня, 2021

ТОП-3 знаки Зодіаку, які несумісні з Овнами: стосунки приречені на провал

З Овнами приходиться нелегко, адже він прискіпливий, непоступливий та вимогливий. Їм важко догодити. Астрологи розповіли, який союз приречений на провал, тож будьте обережними.

Овен і Рак

Стихія Овнів — вогонь, а Рака — вода, тому вже зрозуміло, чому вони не можуть співіснувати разом. Овен сильний, запальний, легкий на підйом, їм завжди потрібен екстрим та нові звершення. У той час, коли Раки боязкі та розважливі і щоб зробити серйозний крок, їм потрібно тричі подумати. Це не той знак Зодіаку, який за хвилину зірветься у подорож. Тому Овен і Рак не можуть бути щасливими поряд. Вони не відчуватимуть підтримки та розуміння. І справа не в тому, що хтось не такий. Вони обидва не підходять один одному, от і все.

Овен
Овен

Овен і Скорпіон

Ці знаки Зодіаку — лідери. Овен ні за що на світі не буде під когось підлаштовувавсь. Таким чином надовго стосунки не зберегти. До того ж, Скорпіон також сильна натура і поступатись місце він також не захоче. Це саме ті знаки Зодіаку, про яких можна сказати — Вогонь і Лід. Їм важко порозумітись разом. Але є і спільні риси характеру, наприклад, запальність. Але у такому випадку небезпечно шукати точки дотику. Кожен із цих знаків Зодіаку будуть намагатись тягнути ковдру на себе і рано чи пізно вони її просто порвуть, як і свої стосунки.

Овен і Риби

Чекати ідеальних стосунків у цій парі можна вічність і немає ніякої гарантії, що вони до чогось приведуть. Тому постає питання, чи варто намагатись? Але їх стосунки не виключені. Стихія води, яка керує Рибами, буде завжди намагатись втекти від сильної стихії Вогню Овнів. Тому у таких стосунках Овни завжди будуть у пошуках того, хто від них постійно тікає. Щасливими їх точно не назвеш.

Але дамо місце виключенню із правил. Навіть найсильніші знаки Зодіаку можуть бути приборкані силою кохання.

Поділіться статтею

Алла Мазур

Алла Мазур майже 2 місяці не виходить на зв’язок у соціальних мережах: як почуває себе колишня онкохвора

Алла Мазур пережила у житті значне випробування. Жінка подолала рак. Як живе тепер і чому не публікує у соціальних мережах новини про своє життя зірка?
Українські зірки

Дружина Дзідзьо розповіла історію 20-річних стосунків з артистом та повідала правду: “Чоловік уходить”

Ярослава була роками у тіні свого чоловіка. Нарешті дружина Дзідзьо вийшла з тіні та розповіла шокуючі подробиці особистого життя.

Популярне

Останні новини