Остапчук та Саніна, час для релаксу: гороскоп від астрологів для всіх Терезів на 23 квітня

Ніколи не знаєш, чого варто очікувати від завтрашнього дня, тому часто поради від астрологів сприймаються людьми, як певна нісенітниця чи несерйозні слова на вітер.

Під знаком Зодіаку Терези доволі часто зустрічаються суперечливі люди. Їхній настрій може швидко змінюватися, що супроводжується певними примхами. Вони дуже активні та енергійні, але здатні впадати до глибокого відчаю та апатії, коли щось піде не за планом.

Стан невизначеності в житті дуже видніється на обличчі, міміці, жестах, адже Терезам дуже важко приймати важливі рішення. Проте це дуже вихований, з галантними манерами знак, який прагне знайти гармонію у всьому. Прекрасні дипломати, які наділені великою стійкістю та силою духу. Мають велику жагу до перемоги, яка неодноразово допомогла у досягненні своїх цілей.

Найтиповішими рисами характеру заведено вважати: надійність, доброзичливість, стійкість, розсудливість, мрійливість.

До яскравих представників цього знаку Зодіаку відносимо українську музичну виконавицю Юлію Саніну та телеведучого Володимира Остапчука. Ці дві особистості обидвоє працюють у творчій ніші, тому точно розуміють, як досягти своїх бажань.

Зіркові Терези
Зіркові Терези

На проєкті “Танці з зірками” мали неабияку жагу до отримання кубка переможців, але за рішенням глядачів все сталося не так, як їм цього хотілося. Проте вдячні за отриманий досвід та емоції, які подарувало їм шоу. Остапчук та Саніна надійні, хороші порадники, друзі, розсудливі, але дещо мрійливі й трішки побоюються нових поразок.

Гороскоп для всіх Терезів на 23 квітня 2023

Гороскоп для всіх Терезів на 23 квітня
Гороскоп для всіх Терезів на 23 квітня

Терези, час для релаксу. Довгий період ви були у величезній напрузі, оточували себе людьми, які викликали у вас неприємні емоції та втому. Сприятливий день для поїздок до далеких родичів, яких давно не бачили.

Популярне зараз

Схожі новини