Понеділок, 8 Березня, 2021

Як підготуватися православному християнинові до Різдва Христова: найголовніше

Різдво Христове на носі і треба взяти себе у руки, щоб свято пройшло саме так, як треба.

З точки зору православного християнина Різдво, безсумнівно, більш важливе свято, ніж Новий рік. Але для того щоб відчувати це, а не тільки розуміти, потрібно відроджувати традиції. Але як ненав’язливо привчати до Різдва дітей?

Різдво Христове – це свято для всіх. Саме від Різдва Христового ми відраховуємо роки і в цьому році ми будемо святкувати в 2021-й раз.

Заохотити дітей

Різдвяний малюнок
Різдвяний малюнок

Святкові приготування в будинку пов’язані з Новим роком і Різдвом. На Новий рік прийнято ставити і прикрашати ялинку, до цього можна залучати дітей вже з двох-трьох років. А перед Різдвом додати нові іграшки, зроблені своїми руками, і повісити на ялинку.

Найпростіші вироби – це аплікації-розмальовки з паперу: янголята та віфлеємська зірка. А під ялинку можна підставити вертеп. І якщо на Новий рік ми говоримо дітям, що подарунки приносить Дід Мороз, то на Різдво – ангели і святитель Миколай.

Виховувати добре серце

До чудесного свята потрібно починати готуватися під час Різдвяного посту. У цей час діти намагаються не лаятися, робити добрі справи, помічати свої негарні вчинки і виправляти їх. Щовечора під час посту, наприклад, в нашій родині ми читаємо події Старого Завіту, за тиждень до Різдва Христового, тобто відразу після Нового року, починаємо говорити про події Нового Завіту і народження Немовляти Христа, про те, що Він теж чекає від нас подарунки. Найголовніший подарунок від кожного з нас – це наше добре серце і добрі справи.

Усіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ваш новий рік буде сповнений щастям та Божою любов’ю!

Поділіться статтею

Богдан Юсипчук

Богдан Юсипчук розповів про розбите серце і плани стосовно весілля. Що замислив найгарніший чоловік планети?

Богдан Йосипчук здобув титул найвродливішого чоловіка всесвіту, але це не вплинуло на його особисте життя позитивно.
Тіна Кароль

Головна трагедія поп-діви: чому Тіна Кароль збиралася покінчити з життям і як знайшла бажання жити

Тіна Кароль пережила страшні події у своєму житті і мало не втратила його сенс.

Популярне

Останні новини