Середа, 23 Червня, 2021

18 травня 2021 року: яке сьогодні церковне свято та чому слід молитися Великомучениці Ірині

Кожен день - особливий. Дізнайтеся, як правильно молитися Великомучениці Ірині, аби не розгнівити Господа.

За давньою християнською традицією, всі, хто не поцурався віри Христа у часи її становлення – причислені до лику святих. Ці люди існували у реальному житті та проповідували вчення Сина Божого. Такою була і свята Ірина. Її день ми відзначаємо саме 18 травня.

Свята Ірина – захисниця українців.

Свята Ірина стала християнкою в апостольські часи, була охрещена одним з учнів апостола Павла. Сама вона походила з греків. Ще Ірину називають Македонською, адже вона була донькою македонського князя. Її батьки були язичниками і при народженні дали ім’я дівчині Пенелопа.

Втім, Господь вирішив спасти її душу і послав їй вчителя, який розумівся на християнстві.

Апеліан, так звали наставника, він часто розповідав Пенелопі про Спасителя Христа, про християнське вчення і давав християнські настанови.

Минали роки і коли Пенелопа стала дорослою, батьки почали думати про її заміжжя. Саме в цей час Господь повністю змінив життя молодої дівчини. У її кімнаті з’явились три птахи: голуб з маслиновою гілкою, орел з вінком і ворон зі змією. ЇЇ наставник Апеліан пояснив, що це було знамення від Ісуса Христа і протлумачив це чудо.

У день Великомучениці Ірини не можна сваритися з родичами, адже це може накликати на них хвороби. Також поганим знаком буде побачити змію чи скорпіона у цей день.

Для того, щоб Ірина оберігала вас весь рік, прочитайте вранці цю молитву:

“О, багатостраждальна і преславна Ірино, невісто Христова всехвальна, угоднице Божа! Стоячи перед престолом Пресвятої Тройці і насолоджуючись невимовним блаженством, споглянь милостиво на нас, що приносимо тобі цей похвальний спів.

Виблагай нам милість, відпущення гріхів у Преблагого Господа; знаємо бо, воістину знаємо, що все, що ти захочеш, виблагати у Нього можеш.

Тому ми смиренно припадаємо до тебе і просимо: умилостив Владику неба і землі, щоб Він подав нам дух твоєї ревності для виконання Його заповідей, щоб ми змогли провадити земне життя доброчинно, успадкувати райські оселі і з усіма святими прославляти Отця, і Сина, і Святого Духа навіки-віків. Амінь”

 

Поділіться статтею

Наталія Мосейчук

Як виглядає батько Наталії Мосейчук, яка поза камерами стає турботливою донькою: чому зірка приховувала тата

Наталія Мосейчук, залізна леді телевізійного кадру несподівано поділилася ніжними родинними світлинами. Дізнайтеся все про батька ведучої.
Олег Винник і Таюне

Таюне змила макіяж та показала затишну світлину з підозріло схожою на неї білявкою: “Дівчата, ви не сестри?”

Таїсія Сватко - ніжна бек-вокалістка колективу Олега Винника ніколи не розповідала про родину. У мережі знайшли цікаву світлину.
Анатолій Хостікоєв і Наталія Сумська

Усі жінки Анатолія Хостікоєва до Наталії Сумської: кого заради чорнобрової красуні покинув актор? (ФОТО)

0
Народний артист Анатолій Хостікоєв вже не один десяток років щасливий з відомою українською акторкою Наталею Сумською, але цей шлюб для нього третій.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 24 червня 2021 року: бажання здійснюються і хочеться мріяти. Для всіх знаків зодіаку

Цей день просто створений для здійснення ваших бажань і створення нових.
Маша Єфросиніна з чоловіком

Розкішні апартаменти, які вражають розмірами: як виглядає квартира Маші Єфросиніної та її багатого чоловіка

Маша Єфросиніна не часто показує власне житло, але й не приховує — живе заможно.

Популярне

Останні новини