Не забудьте привітати улюблених вчителів

Цікаво, що у документі про соціальний статус вчителів, який ЮНЕСКО і Міжнародна організація праці, взяла за основу для встановлення свята, крім оновоположних пунктів, як права і обов’язки вчителів, працевлаштування, умови викладання та умови навчання, особливу увагу приділено заробітній платі, яка повинна відповідати значенню педагогічної діяльності для суспільства і держави. Саме цей пункт є на сьогодні найбільш неврегульованим і невідповідним у країнах з низьким рівнем життя.

Та все ж, вчителі і викладачі, покликані до своєї професії, гідно і професійно виконують свою місію.Про це свідчать результати зовнішнього незалежного оцінювання упродовж років його застосування в Україні. Вони залишаються стабільно високими.

У цей день, а точніше, напередодні свята, в українських школах витає дух творчості і свята. У вітальних стінгазетах та концертних програмах учні намагаються проявити второпність і показати усю любов і повагу, якими палають їхні серця до улюблених учителів. Гарною традицією є учнівське самоврядування, під час якого учні проводять уроки, а вчителі відпочивають. Щоправда, святкування Дня вчителя – 2020, у звізку з епідемією коронавірусу, пройшло за скороченою програмою.
У святковий період оригінальністю і почуттям гумору вражають не тільки учні, але й самі вчителі. Величезну кількість лайків за останні дні зібрала у Фейсбуку, написана педагогом, Казка про золоту рибку, яку зловила вчителька.

казка

казка
казка

Схожі новини