Середа, 3 Березня, 2021

Не забудьте привітати улюблених вчителів

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День педагогічного працівника (День вчителя). Цьогоріч воно майже співпало з Всесвітнім днем учителя, який ЮНЕСКО проголосила 5 жовтня 1994 року.

Цікаво, що у документі про соціальний статус вчителів, який ЮНЕСКО і Міжнародна організація праці, взяла за основу для встановлення свята, крім оновоположних пунктів, як права і обов’язки вчителів, працевлаштування, умови викладання та умови навчання, особливу увагу приділено заробітній платі, яка повинна відповідати значенню педагогічної діяльності для суспільства і держави. Саме цей пункт є на сьогодні найбільш неврегульованим і невідповідним у країнах з низьким рівнем життя.

Та все ж, вчителі і викладачі, покликані до своєї професії, гідно і професійно виконують свою місію.Про це свідчать результати зовнішнього незалежного оцінювання упродовж років його застосування в Україні. Вони залишаються стабільно високими.

У цей день, а точніше, напередодні свята, в українських школах витає дух творчості і свята. У вітальних стінгазетах та концертних програмах учні намагаються проявити второпність і показати усю любов і повагу, якими палають їхні серця до улюблених учителів. Гарною традицією є учнівське самоврядування, під час якого учні проводять уроки, а вчителі відпочивають. Щоправда, святкування Дня вчителя – 2020, у звізку з епідемією коронавірусу, пройшло за скороченою програмою.
У святковий період оригінальністю і почуттям гумору вражають не тільки учні, але й самі вчителі. Величезну кількість лайків за останні дні зібрала у Фейсбуку, написана педагогом, Казка про золоту рибку, яку зловила вчителька.

казка

казка
казка

Поділіться статтею

Катя Павлік та Віктор Павлік

Віктор Павлік покинув вагітну дружину та зачинив перед її носом двері: “Я цього не переживу”

Віктор Павлік залишив дружину у самотності та побіг розважатися у джакузі.
Григорій Чапкіс

Як виглядають та чим займаються дружини хореографа Григорія Чапкіса, який відсвяткував свої 91 іменини

Григорій Чапкіс - рідкісний серцеїд. Легендарний хореограф чотири рази був одруженим.

Оля Полякова привітала старшу доньку Марію з днем народження: артистка вміє підібрати вірні слова, коли хоче

Оля Полякова привітала доньку Марію з днем народження та показала, як вітають її члени родини та друзів
Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна не буде навчати доньку в Україні: чому родина відмовилася від престижної столичної школи

Маша Єфросиніна своїм талантом прославила Україну, от тільки тут не захотіла навчати власну доньку. Розбираємося чому.

Популярне

Останні новини