Свято 9 липня 2021: на День Давида Солунського будьте обережні з вогнем та обов’язково з’їжте лісових ягід

Днем Давида Солунського православна церква вшановує дуже сумлінного вірянина. Чоловік  примкнув у дорослому віці до монастиря Меркурія та Федора. Та згодом він вирішив, що має прийняти аскезу та жити на самоті. Він відправився до Салонік, знайшов безлюдну місцину та збудував курінь під мигдальним деревом.

Жив Давид 70 років. Весь цей час він постував і молився.

Свято 9 липня

У народі Давида Солунського називають “Cуничником”. Наші пращури давно примітили, що саме 9 липня вистигає суниця. Люди йшли у ліс збирати цю ягоду.

Вважається, що корисні не тільки ягоди, а й листя суниці. Якщо вам потрібно 9 липня зайняти гроші, покладіть в кишеню суницю і вирушайте просити кошти – відповідь буде позитивною. До речі, поводитися грубо з лісовою ягідкою у цей день заборонено. Поганою прикметою вважалося топтати чи викидати її. Можна робити консервацію 9 липня.

Також неможна було необережно 9 липня поводитися з вогнем. Поганою прикметою вважалося сварити чи карати домашніх тварин. Навіть якщо ваш пес або кіт нашкодив, не кажіть у їх бік поганих слів.

Щоб Давид Солунський допомагав вам у справах, прочитайте у цей день такий кондак:

Сад присноцветущ, добродетелей плоды приносяй,/ явился еси на садовне древе, яко благопеснивая птица,/ рай же паче, жизни древо, Господа, в сердцы твоем прием,/ яко возделав, богомудре,/ имже питаеши нас благодатию;// присно моли о нас, Давиде всеблаженне.

Схожі новини