Свято 28 серпня 2021: що можна і не можна на Успіння Пресвятої Богородиці – Бог все бачить у цей день

Зі святом Першої Пречистої сьогодні вітайте всіх близьких та родичів, але не забувайте праведно поводитися. Богородиця сьогодні почує кожну молитву і стане вірною заступницею.

Пресвята Богородиця, написана Ісааком
Пресвята Богородиця написана Ісаако

За каноном вважається, що сьогодні закінчила земне життя Пречиста Діва Марія та вознеслася на небо. Покинула своє земне тіло матір Христова тихо та мирно. За три дні до успіння, до неї прийшов архангел Гавриїл. Він повідомив Богородиці, що дуже скоро вона зустрінеться з сином. На пам’ять їй подарував пальмову гілку.

Всі апостоли зібралися в Єрусалимі, щоб проститися з Марією.

Що можна та не можна на свято Успіння Богородиці?

Сьогодні обов’язково відвідайте службу та покайтеся у молитві у своїх гріхах. 28 серпня зазвичай освячують насіння та колоски пшениці з нового врожаю, адже на цей період припадають жнива.

Необхідно також на свято поставити свічку за близьких та рідних.

Радимо прочитати такі рядки до Діви Марії:

Пресвята Вседіво, Мати Христа Бога нашого, принеси нашу молитву Синові Твоєму і Богу нашому, щоб він спас через Тебе душі наші. Благого Царя Мати, Пречиста і Благословенна Богородице Маріє!
Милість Сина Твого і Бога нашого вилий на мою грішну душу і Твоїми молитвами настав мене на поступки благі, щоб залишок мого життя я прожив(ла) без гріха і через Тебе рай знайшов(ла), Богородице Діво, єдина Чиста і Благословенна.
Амінь

Не скупіться сьогодні на пожертви, а ще в жодному разі не допускайте гріха цього дня у своє життя. Сваритися, красти, піддаватися спокусі – суворо заборонено. Якщо ви порушите хоча б одну заповідь Божу – можете лишитися заступниці.

Схожі новини