Церковне свято 12 листопада: що можна і не можна робити на Зеновія та Зеновії – традиції, прикмети

Сьогодні церква згадує брата і сестру, які не зрадили Христа у важку годину. Чудесний день сьогодні для того, щоб попросити Господа про найпотаємніше та заслужити милість Всевишнього простою молитвою. Дивіться матеріал і не забудьте зберігти собі Божі слова у скарбничку.

Сьогоднішній день православна церква згадує брата і сестру: Зеновія та Зеновію. За каноном їх вважають мучениками, адже рідні душі поклали голови за вчення Спасителя. Втім, 12 листопада – несуворе свято. Не потрібно тримати піст, але день краще розпочати з молитви. На цей день пам’яті варто звернутися до Господа з проханням врятувати вас від розсіяння та переляку.

Церковне свято 12 листопада

Часто буває так, що подія лишає на душі великий відбиток і, здається, що неможливо впоратися зі своїми думками. Увага втрачає силу, а тривожність росте з кожним днем. Аби розум заспокоївся та очистився, пропонуємо сьогодні прочитати такі рядки:

(коли розгніваєшся, злякаєшся, поганий сон побачиш, посваришся або щось подібне) Хрест Христовий на весь світ освячений Благодаттю і Кров’ю Господа нашого Ісуса Христа, даний нам зброєю проти всіх ворогів наших видимих і невидимих в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Потім потрібно хрестом перехрестити простір на схід, захід, південь і північ, вранці і вечором. А також окропити свяченою водою на всі чотири сторони і промовити: В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, окропленням цієї води освяченої нехай відганяються всі дії лукавого. Амінь.

Розсіяний розум мій збери, Господи, і застигле серце моє очисти, як Петру, дай покаяння, як митареві – взивання, як блудниці – сльози, щоб голосно взивати до Тебе, Боже, спаси мене, бо Ти Єдиний і Чоловіколюбний. Амінь.

Обов’язково потрібно у кінці пообіцяти тримати нескладну аскезу. Наприклад, можна сказати Богу, що на день відмовляєтеся від кави або до вечора не будете дивитися розважальні програми.

Що стосується прикмет, для містян природа сьогодні не лишила знаків, але за містом можна поспостерігати за лісом. Якщо всі дерева скинули листя – на Новий рік будуть морози, а коли побачите пташку у хащах, знайте, листопад ще порадує теплим днем.

реклама

Поділіться статтею

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.
Молода дружина Віктора Павліка вибиває моральну шкоду з його колишньої

Молода дружина Віктора Павліка вибиває моральну шкоду з його колишньої, яка оплакує покійного сина співака

Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова розповіла, що вже підготувала позов до суду на колишню дружину артиста Ларису Созаєву. Дівчина планує стягнути з жінки гроші, але розмір суми замовчує. Що зараз відбувається к родині співака, читайте у нашій статті.
Хто забрав вже не вагітну Ольгу Мартиновську з пологового будинку

Більше не вагітна: хто забрав Ольгу Мартиновську з пологового будинку та де подівся Ектор Хіменес-Браво

0
Любовні стосунки суддів кулінарного шоу "МастерШеф" Ольги Мартиновської і Ектора Хіменеса-Браво неабияк цікавлять публіку. Так само як і те, хто забирав Олю з пологового будинку, коли вона народила донечку. Тим чоловіком був не колумбійський кулінар.

Популярне

Останні новини