Хто оточує Уляну Супрун: все, що відомо про чоловіка та дітей лікарки – біографія, фото, цікаві факти

Уляна Супрун відома українцям своїми резонансними заявами і неоднозначними порадами в області медицини. А хто ж її чоловік?

Героїня нашої сьогоднішньої статті є американкою українського походження. Народилася вона в Детройті в багатій родині вихідців з України. Її батьки емігрували спочатку до Німеччини, а потім до Сполучених Штатів Америки. Батько Уляни Джордж Юрків сколотив статки на операціях з землею.

Професію лікаря Супрун освоїла в Університеті штату Мічиган, де отримала ступінь доктора медицини, що і дозволило їй в майбутньому зайняти посаду виконуючої обов’язки міністра охорони здоров’я України.

Уляна Супрун три роки обіймала посаду виконуючої обов'язки міністра охорони здоров'я України
Уляна Супрун три роки обіймала посаду виконуючої обов’язки міністра охорони здоров’я України

У 1991 році Уляна вийшла заміж за канадського українця Марка Супруна, його ж прізвище вона і носить. Дітей у пари немає – ні спільних, ні від минулих відносин. Марко – режисер, сценарист, філософ, політолог і телеведучий. Крім того, разом з дружиною він заснував волонтерський проект “Захист патріотів”, а також згуртував кінематографістів, які знімали Революцію гідності в 2014 році.

Марко та Уляна Супрун
Марко та Уляна Супрун

Чоловік Уляни Супрун Марко
Чоловік Уляни Супрун Марко

Довгий час пара проживала в Нью-Йорку. Супрун працювала радіологом в приватній клініці, але при цьому разом з чоловіком активно підтримувала Україну. Восени 2013-го подружжя вирішило переїхати на історичну Батьківщину з настанням політичної кризи в країні. Поступово з волонтера вона доросла до глави МОЗ, почавши масштабну медичну реформу, яка викликала хвилю критики в суспільстві.

Уляна Супрун
Уляна Супрун

До речі, у 2015-му Уляна і Марк отримали українське громадянство, однак на початку 2021-го вони покинули країну і полетіли в США. Невідомо – з кінцями чи тимчасово.

Поділіться статтею

Лілія Ребрик і Андрій Дикий

Лілія Ребрик змусила Андрія Дикого понервувати через фото з синами та іншим чоловіком: живе на дві родини

0
Відома українська акторка і телеведуча Лілія Ребрик розкрилася перед шанувальниками з зовсім іншого боку. Виявляється, вона мама не двох, а чотирьох дітей.
Тина Кароль

Хто публічно ображав Тіну Кароль: Євген Кошовий, Потап та навіть режисер власного шоу на фестивалі

Тіна Кароль - легендарна українська артистка, яка не раз зазнавала образ з боку колег. За що не люблять співачку?
Ані Лорак

Ані Лорак неочікувано зізналася у коханні новому чоловіку та здивувала вибором: він літній і йому 67 років

Ані Лорак піддалася емоціям і написала привітання з зізнанням у коханні відомій людині.
Михайло Жванецький, Григорій Чапкіс

З квартири Михайла Жванецького зроблять музей, а яка доля чекає на київські апартаменти Григорія Чапкіса?

Одеська квартира сатирика та гумориста Михайла Жванецького стане музеєм. Що ж буде з легендарним житлом Григорія Чапкіса?

Популярне

Останні новини