П’ятниця, 5 Березня, 2021

Найсексуальніша легкоатлетка планети Аліса Шмідт

Дивлячись на 21-річну німецьку легкоатлетку, красуню Алісу Шмідт, мимоволі згадуються слова класика про те, що в людині має бути все прекрасне. У певному сенсі вона є живим доказом цього.

Наполеглива і цілеспрямована, висхідна зірка європейської легкої атлетики, уже сьогодні є срібним призером чемпіонату Європи з легкої атлетики.

Мега популярною стала після того, як рік тому видання Busted Coverage визнало її найсексуальнішою легкоатлеткою планети.

Красуня Аліса
Красуня Аліса

Алісі Шмідт пропонують десятки контрактів на рекламні зйомки, в тому числі і журнал Playboy. Та вона від багатьох відмовляється. Каже, що спорт зараз для неї понад усе. Аліса не приховує, що має амбіції стати Олімпійською чемпіонкою.

Найсексуальніша легкоатлетка світу
Найсексуальніша легкоатлетка світу

Втім, вона вже зараз непогано заробляє від 100 до 500 тисяч доларів на рік. А про популярність спортсменки свідчать 1,5 мільйона підписників на її сторінку в Instagram.

Аліса підкорила не тільки бігову доріжку
Аліса підкорила не тільки бігову доріжку

Про особисте життя Аліси відомо тільки те, що вона зустрічається з хлопцем Фредді Ріхтером, теж німцем, який у минулому серйозно займався бодібілдінгом, а нині захопився професійною фотографією. Якщо це його фото, якими Аліса побалувала своїх кумирів в Instagram,то хлопець може у цій справі досягти успіху.
На сьогодні пара дуже вдало розкручує імідж спортсменки.

Дівчина-мрія
Дівчина-мрія

 

 

Поділіться статтею

Руслана Лижичко

Співачка Руслана виходить з багаторічного забуття: зірка Євробачення-2004 анонсувала повернення у шоу-бізнес

Співачка Руслана підкорила всю Європу своїми "Дикими танцями", але згодом зникла зі сцени. Що трапилося і чому вирішила повернутися до шоу-бізнесу зірка?

Популярне

Останні новини