П’ятниця, 5 Березня, 2021

Красива і крута Дарина Білодід зізналася: “Так, дуже люблю”

Двадцятирічну українську дзюдоїстку називають анакондою через її потужні захвати і сексуальною білявкою, бо вона реально такою є. Від неї шаленіють вболівальники і підписники в Instagram.

Дарина є династійною спортсменкою, дочкою дзюдоїстів, – дворазового чемпіона Європи Геннадія Білодіда і майстра спорту СССР Світлани Кузнєцової. Вочевидь, з власного досвіду знаючи, який жосткий вид спорту дзюдо, батьки віддали доньку на художню гімнастику.

Пізніше, коли вона вирішила, що буде займатися дзюдо, батьки стали її тренерами.

Українська анаконда
Українська анаконда

Маючи взірцями батьків, Дарина була націлена на перемоги.  І вона добивалася свого: у 2015-2016 роках  вона стала дворазовою чемпіонкою Європи і чемпіонкою світу серед кадетів, а у 2016 році ще й чемпіонкою Європи серед юніорів.

2018 року Дарина Білодід уже виступила у категорії дорослі і  також успішно: навесні здобула звання чемпіонки Європи, а восени – чемпіонки світу.

Дарина Білодід
Дарина Білодід

Дарина провела 38 сутичок переможних боїв, після чого змушена була віддати першість Мелані Клеман, зайнявши другу сходинку на п’єдесталі на Гран-прі в Тбілісі. Втім, ненадовго. Вже у червні 2019 року 18-річна Дарина повернула собі звання чемпіонки Європи, перемігши дворазову чемпіонку Європи Єву Черновіцкі з Угорщини. І тим самим стала переможницею серед кадетів, юніорів і дорослих одночасно.

Дарина Білодід уже сьогодні має пропозиції від брендових журналів мод
Дарина Білодід уже сьогодні має пропозиції від брендових журналів мод

У серпні Дарина Білодід підтвердила звання чемпіонки світу у Токіо – країні-батьківщині дзюдо.

На сьогодні у своїй ваговій категорії Дарина, щоб вважатися найсильнішою, мала б здобути титул Олімпійської чемпіонки. На це й була націлена, та епідемія коронавірусу перекреслила не тільки її плани.

Дарина Білодід уже сьогодні найтитулованіша красуня
Дарина Білодід уже сьогодні найтитулованіша красуня

Дарина тренується, а у перерві  – фотографується для свого Іnstsgram, бо епідемія коли-небуть все одно скінчиться, а життя продовжується: під час святкування двадцятиріччя Дарина показала прихильникам свого молодого чоловіка – динамівця Дениса Попова.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини