Вівторок, 2 Березня, 2021

Казково красиво: син зі звичайної хрущовки зробив розкішну квартиру – подарунок для любимої мами

У повоєнний час для вирішення житлового питання у керівництва країною, очолюваного М.С.Хрущовим, з'явилася концепція, яка вмістилася у просту фразу: «Кожній сім'ї − маленька квартира, але своя». Народ таке житло охрестив «хрущовка». Такі квартири користуються попитом і сьогодні.

Починали будувати будинки з цегли, але згодом, щоб здешевити і прискорити процес будівництва, їх почали зводити з бетонних панелей, в основному в житлових масивах або спальних районах.

Це було
Це було

Існував стандарт і в метражі. Однокімнатна квартира була в діапазоні від 28 до 33 кв. м, двокімнатна – від 30 до 48 кв. м, трикімнатна – від 48 до 58 кв. м.

І це було
І це було

Користуються хрущовки попитом і нині. Причини ті ж − низька вартість у порівнянні з іншим типом житла; зручність для нечисленних сімей – одиноких, студентів; можливість перепланування через відсутність несучих стін.

І таке було
І таке було

Проте, на сьогодні колишні прості і примітивні хрущовки виглядають достатньо привабливо.

В процесі ремонту
У процесі ремонту

Завдяки новому оригінальному дизайну планування та при мінімальних затратах, щасливі власники  роблять з низ «цукерочку». Як, наприклад, ось цей  чоловік, який, до всього, більшість робіт зробив власними руками, бо робив для любимої мами

Таким стало
Таким стало

 

Поділіться статтею

Дружина Олега Винника Таюне була присутня на ефірі

На ефірі з Олегом Винником об’явилася його позашлюбна дитина: дівчинка-блондинка сама підбігла до співака

Родина Олега Винника досі лишається у тіні. Співак не розповідає про рідних. Проте, на останньому ефірі артиста з'явилася підозріло схожа на нього дитина...
Настя Каменських

Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Мати Насті Каменських важко переживала втрату чоловіка і вирішила розвіятися.
Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.

Популярне

Останні новини