Вівторок, 2 Березня, 2021

У Карпатах на празник Покрови мороз і випав сніг: дивіться світлини

Вже традиційно зима в Україні починається з Карпат. Не винятком став і 2020-й рік. Покрова Пресвятої Богородиці накрила гору Піп Іван Чорногірський снігом, а температура повітря вночі опустилася до – 4 градуси.

Мешканці Івано-Франківщини знають, що у гірських районах уже всередині жовтня можна чекати снігу, тому до свята Покрови намагаються впоратися з усіма сільськогосподарськими роботами. Густий і лапатий сніг не забарився. До ранку намело, як взимку.

У Карпатах вже зима
У Карпатах вже зима

2020 рік побив усі рекорди. Перший сніг цього року у Карпатах випав ще 27 вересня. Як відомо, перший сніг не тримається. А ось покровський уже може й не зійти.

На свято Покрови холодні потоки повітря добралися й до сусідньої Львівської області.

Усі дні, до кінця тижня над Прикарпаттям та Галичиною висіли густі сірі хмари. На Львівщині пройшли короткочасні холодні дощі.

Синоптики тепла вже не обіцяють. На Україну насуваються холодні повітряні маси арктичного походження.

Поділіться статтею

Легендарні зірки

75-річна мама Наташі Корольової показала розкішну фігуру у мереживі: справжня жінка-ягідка у свої роки

Не дарма в народі кажуть, якщо хочеш подивитися, як твоя жінка буде виглядати на старості років - слід поглянути на її маму. Тарзану в цьому плані пощастило.
Світлана Лобода

Світлана Лобода вперше виступила у Києві: на який захід прилетіла артистка та чому туди неможливо потрапити

Світлана Лобода стала справжньою поп-дівою вітчизняної естради. Досягнувши популярності в Україні, співачка вирушила закордон.
Тіна Кароль

ТЕСТ: скільки в тобі Тіни Кароль? Дізнайтеся, що спільного у тебе та головної української поп-діви

Тіна Кароль - найпопулярніша особа сучасності, але ви навіть не уявляєте, скільки спільного маєте з успішною поп-дівою. Пройдіть тест та переконайтеся самі!
Дан Балан

На батьківщині Дана Балана розсекретили другу половинку артиста: модель-іноземка перевершила Тіну Кароль

Стосунки Дана Балана і Тіни Кароль не давали спокою прихильникам артистів. Втім, після завершення шоу "Голос" поповзли чутки про те, що роман не справжній.

Популярне

Останні новини