У подружжя в США після 14 синів нарешті народилася перша донька: чекали довгих 30 років

Неймовірна історія любові й успіху Катері та Джея Швандт зі штату Мічиган у США, які 30 років тому покохали одне одного, не залишить байдужим нікого.

Амур запустив свої стріли у серця Катері та Джея ще в старшій школі. Побралися в 1993 році перед вступом в університет. В один, до речі, й вступали. Перших трьох синів народили ще до закінчення університету. Про це з посиланням на Guardian розповідає Hromadske.ua

Їх кохання дуже плодовите – 14 хлопців. Нині їхньому старшому синові Тайлеру вже 28. Він створив власну сім’ю і переїхав від батьків.

Але, як кажуть, святе місце пустим не буває. Замість найстаршого первістка Бог послав подружжю довгоочікувану дівчинку.

«Моїх батьків нарешті благословили маленькою дівчинкою, яку вони вже й не сподівалися мати», — відреагував на це найстарший Тайлер.

Дівчинка народилася  5 листопада, з вагою 3,4 кг. Її назвали Меґі Джейн. Меґі – це похідне від другого материного імені Маргарет. А Джейн – скорочена версія імені батька.

Батько дівчинки надзвичайно щасливий

Меґі — це найкращий подарунок, про який ми могли мріяти», — розповів Джей.

Але це ще не весь успіх Катері та Джея Швандт.

Вони обоє встигли здобути наукові ступені. Мати чисельного сімейства є магістром соціальної роботи в Державному університеті Гранд-Велл. А Джей – юрист, керує приватною конторою, що займається землевпорядкуванням.

Пара має авторське шоу на місцевому телебаченні 14 Outdoorsmen. Але, вочевидь, в назві потрібно буде поміняти цифру, бо в сім’ї всіх уже 15.

реклама

Поділіться статтею

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.
Молода дружина Віктора Павліка вибиває моральну шкоду з його колишньої

Молода дружина Віктора Павліка вибиває моральну шкоду з його колишньої, яка оплакує покійного сина співака

Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова розповіла, що вже підготувала позов до суду на колишню дружину артиста Ларису Созаєву. Дівчина планує стягнути з жінки гроші, але розмір суми замовчує. Що зараз відбувається к родині співака, читайте у нашій статті.
Хто забрав вже не вагітну Ольгу Мартиновську з пологового будинку

Більше не вагітна: хто забрав Ольгу Мартиновську з пологового будинку та де подівся Ектор Хіменес-Браво

0
Любовні стосунки суддів кулінарного шоу "МастерШеф" Ольги Мартиновської і Ектора Хіменеса-Браво неабияк цікавлять публіку. Так само як і те, хто забирав Олю з пологового будинку, коли вона народила донечку. Тим чоловіком був не колумбійський кулінар.

Популярне

Останні новини