Тест на уважність. Знайдіть жирафу серед дерев в савані

Тренуйте свій мозок вправами - тестами.

Коли у вас немає настрою, або просто хочеться відволіктися, то ідеально підходить для цієї мети тест.

Тести бувають різні, але в основному добре сприймаються тести на уважність. Річ у тому, що для вашого мозку необхідне тренування – або він буде атрофуватися. Це як фізкультура або фізичні вправи для вашого тіла. Якщо ви не навантажувати себе фізично, то через час помітите, що ваше тіло стане в’ялим і ви не зможете виконувати ті прості людські функції, які закладені Природою. Так і мозку потрібне тренування. Ви ж хочете бути при пам’яті та нормально сприймати навколишні навіть в глибокій старості. Напевно цього хочуть всі люди.

Тому тренуйте свій мозок вправами – тестами.

Вище наводиться один цікавий тест на уважність, який бажано пройти вам для тренування мозку.

Завжди вважається, що маскуватися це прерогатива хижаків. Це їм потрібно для того, щоб підстерегти видобуток. Але не тільки хижаки намагаються замаскуватися. Потенційна жертва також повинна бути непомітна на місцевості. Так багаторазово збільшується ймовірність того, що її не помітить хижак.

Подивіться на картинку і спробуйте знайти жирафу.

Здавалося б жирафа велика тварина і її можна відразу побачити. Однак природа подбала, щоб і її не відразу помічали в деревах.

Ну що вдалося відразу виявити тварину?

Якщо ні, то даємо підказку – подивіться праворуч на картинці.

Знайшли?

Для тих, кому не вдалося виявити жирафа – є розгадка. Тварина вказана на зображенні нижче трьома червоними стрілками.

Ось таким чином і вдається ховатися великим і високим тваринам.

Якщо ви відразу виявили жирафу, то ви уважна людина. Якщо ви виявили тварина не відразу, але все одно побачили де воно маскується, то уважність у вас на високому рівні. І тім людям, які не виявили жирафу – не потрібно турбуватися. Після деякого часу, коли ви будете практикувати розгадувати подібні тести, ваш мозок натренується і з кожним тестом, ви будете отримувати позитивний результат.

Для того, щоб ви могли швидко вирішувати такого типу завдання, потрібна тиша. Тому обов’язково зробіть так, щоб не грала музика і не відволікали вас оточують люди. Тоді у вас точно вийде!

реклама

Поділіться статтею

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов: нарешті отримав гідну професію

Найпопулярнішим учасником відомого езотеричного шоу "Битва екстрасенсів" став Хаял Алекперов, який брав участь аж у двох сезонах проєкту. Чоловік позиціонував себе, як серйозний спеціаліст і одразу ж отримав довіру аудиторії. Куди зник айзербайджанський провидець і чим займається зараз?
Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими

Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими: справжня любовна драма в акторській династії

Наталія Сумська завжди була неймовірною красунею, тому не дивно, що Анатолій Хостікоєв закохався у майбутню дружину тільки-но її побачив. Але мріям студента не судилося збутися. Чому шляхи подружжя розійшлися на десятиріччя, дізнайтеся у нашій статті.
Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві

Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві: хто винен у тому, що артистка ледь не пішла з життя?

Популярна українська співачка Аліна Гросу ледь не пішла з життя на репетиції перед концертом. Стало відомо, що сталося під час тренувань. Зараз з артисткою все в порядку і вона навіть не скаржиться на недбалість команди, через що, власне, могла статися трагедія.
Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі

Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі: втік від Холостячки, аби сховати сльози

Прощання другої холостячки Злати Огнєвіч та її фаворита Дмитра Шевченка виявилося вельми драматичним. Чоловік не зміг впоратися з емоціями і покинув жінку без пояснень. Учасник здивував усю Україну бурхливою реакцію, адже раніше стримував себе попри будь-що.
Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою

Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою: співак не збирався одружуватися, але підкорився долі

Роман Сасанчин та його вагітна наречена Іванна декілька днів тому стали офіційно чоловіком та дружиною. Співак вперше розповів, чому раптово став одруженою людиною і як відсвяткував найважливіший день у житті подружжя. Усі деталі читайте у нашій статті.

Популярне

Останні новини