Рецепт найсмачнішої грибної ікри на зиму — ідеальний перекус до будь-якого столу

Грибна ікра — ідеальний варіант для зимніх заготовок, адже вона послужить прекрасним доповненням до будь-якої страви. Як правильно її приготувати? Розповідаємо!

Ця страва ідеальна не тільки, як доповнення, а й чудово виступає самостійно. Грибну ікру часто використовують як намазку на хліб або крекер. Такі закуски дуже смачні та швидко втамовують голод.

Для грибної ікри підійдуть будь-які гриби, які до смаку. Але більшість радять обирати гриби, які ростуть у листяних лісах. Адже вони мають більш виражений смак та аромат.

І головною родзинкою цієї страви є саме аромат та вишуканий смак. Він завойовує серця навіть найвибагливіших гурманів. Більше того, грибна ікра ще й дуже корисна, адже багата на білок та клітчатку. Для зимньої пори року, коли наш організм потребує корисні елементи, грибна ікра — те що потрібно!

Процес приготування такого дива не займає багато часу, тому хутчіш беріться за справу.

Грибна ікра
Грибна ікра

Грибна ікра

Для приготування візьміть інгредієнти:

  • 500 г свіжих грибів
  • 1 цибулина невеликого розміру
  • 20 г солі
  • 20 г перцю
  • 1 ст. л. оливкової олії
  • 20 м лимонного соку
  • кілька гілок зелені

Добре промийте та очистіть гриби. Перед цим, замочить гриби у воді на добу. Потім наріжте їх на невеличкі кусочки.

Далі перекладіть гриби у каструлю з товстими стінками, влийте трішки води, додайте лавровий лист і поставте на плиту тушитися протягом години. Потім дайте грибам охолонути. Після чого варто пропустити їх через м’ясорубку декілька разів.

Тим часом подрібніть цибулю та обсмажте на оливковий олії до м’якості. Додайте до перемелених грибів та добре перемішайте. До отриманої суміші додайте спеції та лимонний сік. Знову перемішайте і розкладіть по банкам. Закрийте кришкою та відставте в місце для зберігання ваших заготовок. Така баночка може зберігатися понад рік. Тож не тільки взимку можна поласувати цією стравою.

Приємного апетиту!

Схожі статті

Для чого в каструлю потрібно класти гранчак, коли вариться м’ясо: так не дарма робили ваші і наші бабусі

Сьогодні ми детально розповімо вам про лайфхак із гранчаком в киплячій воді. Завдяки цій пораді ваш бульйон буде наваристим і смачним, а м'ясо дуже ніжним і соковитим.

Професійні кухарі розкрили секрет найкращих поєднань: інгредієнти, які вдосконалять ваші страви

Сьогодні ми поділимось секретними інгредієнтами, які зможуть зробити будь-яку страву смачнішою та насиченішою. Спробуйте використати ці поради в домашніх умовах - результат вас неодмінно вразить!

Коли квасити капусту у січні 2024, щоб вона хрустіла і не підвела: сприятливі дні за місячним календарем

У цій статті ми розповімо вам про найсприятливіші дні січня, щоб ви могли спокійно планувати свої хатні справи, не вагаючись. Також розкриємо вам секрет найсмачнішої квашеної капусти