Забутий копійчаний рецепт намазки на хліб без майонезу і плавленого сиру: швидка закуска, коли гості на порозі

Приготувати щось смачненьке – це завжди хороша ідея. Наші господині прагнуть здивувати, підкорити незвичайними стравами, які будуть і смачними, і корисними, і неповторними. Рецептів різних закусок у мережі безліч. Як варіант може бути намазка на хліб. Це і швидко, і вигідно, і смачно, і економно – по часу, по грошах. Намазка на хліб може бути ще й корисною, адже це залежить від багатьох факторів – зокрема, якості продуктів, які ви обираєте, і від того, що саме ви обираєте. Компоненти можуть бути не просто якісними, а ще й дуже корисними. Тому ця намазка буде прекрасною ідеєю для людей, які перебувають на здоровому харчуванні. Цей рецепт відомий серед господинь під назвою Царська намазка.

Що потрібно, щоб приготувати намазку?

П’ятдесят грамів сиру Філадельфія

П’ятдесят грамів креветок

Один свіжий огірок

Трохи кропу

Трохи солі

Трохи перцю

Як приготувати намазку?

Для початку візьміть сир, його розімніть. Найкраще для цього підійде миска. Отож, беремо сир та розминаємо його із кропом, який потрібно перед цим дрібно нарізати.

Паралельно з цим починаємо варити креветки.

Креветки можете збризнути лимоном
Креветки можете збризнути лимоном

Їх варто нарізати дрібненько – найкраще кубиками. Це все додаємо до сирної маси. Беремо огірок, його миємо та починаємо різати. Невеличкими кубиками буде найкращий варіант. Потім овоч з’єднуємо з усіми тима інгредієнтами, які ми маємо в мисці. Усе це ще раз перемішуємо, солимо, перчимо. Вкотре ретельно перемішайте нашу закуску. На цьому все. Намазуємо її на хліб, прикрашаємо нашу міністраву свіжими огірочками, зверху кладемо кріп.

Схожі новини