Бомбезна закуска за 60 гривень, яка готується лічені хвилини: незвичайний рецепт на Новий рік 2023

Святковий стіл забирає не тільки багато сил та енергії, але й фінанси. Часом для того, щоб створити ту чи іншу страву необхідно витратити велику суму. Втім, сильних витрат можна уникнути, якщо вдаватися до бюджетних рецептів, які при цьому користуються неймовірною популярністю на святковому столі.

Варто відмітити, що деякі закуски не тільки дуже смачні і прекрасно розходяться впродовж всього свята, але й дуже корисні та ситні. Давайте ознайомимося з одним з таких рецептів.

Інгредієнти

  • Оселедець (солоний) — 1 штука
  • Плавлений сирок — 1 штука
  • Морква — 2 штуки
  • Вершкове масло — 80 грамів

Рецепт смачної закуски на святковий стіл

Для того, щоб приготувати смачний святковий паштет з оселедцю, перш за все необхідно посолити рибу, а після цього вимити її та почистити. Обов’язково позбавляємо рибу усіх кісточок та нарізаємо. Моркву чистимо та подрібнюємо. Плавлений сирок ділимо на декілька частин.

Бомбезна закуска за 60 гривень

Через м’ясорубку пропускаємо оселедець, моркву, сирок та вершкове масло. Усе добре перемішуємо та відправляємо в холодильник, що найменше на годину. Паштет з оселедцю готовий.

За смаком він дещо нагадуватиме форшмак, але буде позбавлений солодкого елементу. Для того щоб посилити ефект від подачі вашої страви, варто нарізати батон та викласти закуску на слайси. Зверху прикрасити зеленню.

Бомбезна закуска за 60 гривень

Звісно, не варто забувати про те, що термін зберігання у даної закуски невеликий через велику кількість компонентів, які швидко псуються. Тому не варто робити велику кількість даної страви. Достатньо буде лише одного оселедця.

Схожі новини