Четвер, 6 Травня, 2021

У мережі спливли подробиці кончини Юрія Гагаріна: кому було вигідно прибрати першого космонавта. Подробиці

Юрій Гагарін - людина, яка об'єднала своїм героїчним подвигом весь світ у 1961 році, трагічно загинула у наслідок авіакатастрофи.

Юрій Гагарін – людина-епоха. Всесвітньо відомий космонавт першим побачив нашу землю з орбіти 12 квітня 1961 року.

Юрій Гагарін. Фото взято на просторах мережі.

Він ризикнув власним життям заради прогресу людства, але після свого героїчного подвигу його чекала досить печальна участь. Загине Юрій у 1968 році під час випробувань авіації. Історія мала загадкові обставини, а версії причетних до фатального польоту були дуже різними. Додавало таємничості події також те, що космонавта було вирішено віддати на кремацію.

Юрій Гагарін у літаку. Фото взято на просторах мережі.

Обставини складалися так: 27 березня, Юрій здійснював навчальний політ літаком МіГ-15УТІ під керівництвом пілота-інструктора Володимира Сєрьогіна поблизу селища Новосьолово. За даними слідства, хлопці не змогли вивести машину у горизонтальний стан, після різкого маневру.

Олексій Леонов вважав, що літак Гагаріна міг ухилятися від метеозонду або від іншого літака. Через високу хмарність, важко було зорієнтуватися у просторі.

Юрій Гагарін та Олексій Леонов. Фото взято на просторах мережі.

Проте, пілот-випробувач Степан Мікоян у своїх мемуарах висловив сумнів щодо цієї версії. За словами експерта, скоріше за все літак зіткнувся з метеозондом. Він помітив, що стрілка приладу, що показує різницю між тиском всередині кабіни і зовні, зупинилась на позначці −0,01 атмосфери, що свідчить про порушення герметичності кабіни ще до зіткнення літака із землею.

Поділіться статтею

Таюне і Олег Винник

Стало відомо, як виглядає доросла донька Олега Винника і Таюне, яку вони так довго ховали від камер (ФОТО)

0
Особисте життя Олега Винника і Таюне, яку вважають його дружиною — таємниця за сімома печатями. Втім, деякі його подробиці все ж стали надбанням публіки.
Тіна Кароль

(Відео) Тіна Кароль не стрималася, розповіла про Дана Балана та зізналася: хоче другу дитину. Всі подробиці

Тіна Кароль довгий час приховувала, чи є у неї новий чоловік. У новому інтерв'ю з Олександрою Кучеренко поп-діва розповіла трохи більше про себе.
Настя Каменських

Настя Каменських кардинально змінила імідж та відростила моноброву: такого не очікував навіть Потап (ФОТО)

0
Відома українська співачка Настя Каменських днями святкувала своє 34-річчя, для якого обрала вельми незвичайний та несподіваний образ.
Багатодітна мама

Вагітна дівчина з Африки чекала на 7 дітей, а народила 9 за одні пологи і встановила новий світовий рекорд

Усім світом поширилася історія простої африканки, яка встановила новий світовий рекорд по кількості народжених дітей за пологи.
Софія Ротару та її син Руслан Євдокименко

Син Софії Ротару заговорив про домашнє насилля: зірка публічно познущався над жінками, які його пережили

Руслан Євдокименко утнув дещо неприємно і швидко схаменувся та пошкодував про це.

Популярне

Останні новини