Верховну Раду відправили на карантин через спалах COVID-19 серед депутатів

Верховна Рада України від сьогодні на карантині через численні випадки зараження коронавірусом серед народних депутатів. Так, у жовтні народні обранці працюватимуть у режимі пленарного засідання тільки 20 жовтня, усі інші засідання парламенту не відбудуться.

Про це свідчить постанова № 4171 Верховної Ради, яку підтримав 281 парламентар.

До календарного плану роботи Ради були внесені зміни. Тож відповідно до нього, цілий наступний місяць депутати працюватимуть у комітетах, комісіях, депутатських фракціях та з виборцями, а в сесійній залі зустрінуться тільки 20 жовтня.

На засіданні голова Ради Дмитро Разумков зазначив, що скасувати пленарні засідання збираються через спалах COVID-19 у парламенті. Останнім часом на COVID-19 захворіли приблизно 10 осіб – депутатів і працівників апарату ВР.

До змін планувалося, що засідання парламенту відбудеться 1, 2 жовтня, також пленарним мав бути весь тиждень – з 5 по 9 жовтня.

Календарний план
Календарний план

Нагадаємо, 29 вересня стало відомо, що коронавірусом заразилися п’ятий президент України, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко, лідер фракції “Голос” Кіра Рудик, народний депутат від  “Слуги народу”, спортсмен Жан Беленюк.

Сьогодні про позитивний тест на COVID-19 заявила депутатка «Європейської солідарності», командир батальйону «Госпітальєри» Яна Зінкевич. Депутатка на своїй сторінці в Facebook написала, що з симптомів хвороби у неї наразі проявляється тільки сильна втома. Також Зінкевич розповіла, що вже раз перехворіла коронавірусом раніше у важкій формі, навіть була на кисневому забезпеченні.

Зазначимо, що ситуація з захворюваністю на COVID-19 в Україні наразі досить важка. За 29 вересня було виявлено 4 тис 027 нових випадків зараження коронавірусом, це рекордний показник від початку епідемії. Всього зафіксовано 208 тис. 959 випадків коронавірусу в Україні. З них 92 тис. 360 хворих одужали, а 4 тис.129 випадків закінчилися летально.

Схожі новини