Кожній тьоті, яка зайшла в сиротинець, очі малюків кажуть «Мама»

На сьогодні в Україні 1 100 сімей та одиноких громадян, які хочуть усиновити дитину. Водночас, 17 тисяч дітей чекають на свою люблячу родину.

Традиційно у день вшанування памяті святих мучениць Софії, Віри, Надії і Любові в Україні відзначають День усиновлення.

З цієї нагоди міністр Соцполітики Марія Лабезна привітала працівників державних служб, які причетні до справи усиновлення. А це – державна виконавча служба, органи місцевого самоврядування та працівники служб у справах дітей.

Вона наголосила, що найкраща і остаточна функція держави для дитей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування – це допомогти знати їм родину.

 

Усиновлення
Усиновлення

Батькам усиновителям побажала здоровя, наснаги та терпеливості у щоденній праці піклування дітьми.

Не дивлячись на коронавірус, протягом восьми місяців поточного року в Україні було усиновлено 694 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, з яких громадянами України – 558.

Нагадаємо, що в Україні, крім усиновлення існують інші форми влаштування дітей-сиріт: оформлення опікунства, прийомна сім’я та будинок сімейного типу.

Дітей можна взяти в родину на вихідні.

реклама

Поділіться статтею

Соломія Вітвіцька повідомила, що прийняла пропозицію

Усипана білими ліліями Соломія Вітвіцька повідомила, що прийняла пропозицію: повертається до колишнього?

Рік тому Соломія Вітвіцька повідомила про те, що розлучається з чоловіком після 7 років спільного життя. Новина стала шокуючую для більшості глядачів, які були впевнені, що у пари все в порядку. Втім, підозри щодо можливих проблем все ж таки з'являлися, коли зірка полетіла у США у самотності за 2 тижні до сенсації.
Володимир Ярославський прозоро натякнув на кохання з Ольгою Мартиновською

Володимир Ярославський прозоро натякнув на кохання з Ольгою Мартиновською: “Таку пристрасть важко зіграти”

Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський — потужний та талановитий тандем, який все більше привертає на вебе увагу не тільки фанатів кулінарії, але й звичайних глядачів, що вмить помітили романтичну іскру між цими двома. Які ж в них стосунки насправді?
Рецепт олів'є по-новому

Рецепт олів’є по-новому: простий і смачний салат на Новий рік 2022, який враз затьмарить шубу і крабовий

0
На Новий рік салат олів'є вже став традиційним пунктом святкового меню. Разом з ним незмінною класикою також залишаються шуба, крабовий і холодець, але іноді смакові рецептори потребують інших смаків. Аби не дуже відходити від традицій, пропонуємо до уваги рецепт олів'є по-новому.
Леся Нікітюк необачно засвітила золоту обручку на безіменному пальці

Леся Нікітюк необачно засвітила золоту обручку на безіменному пальці: вже на порозі подружнього життя

Популярна телеведуча та блогер Леся Нікітюк давно входить у списки Холостячок України. Зірці все ніяк не вдається побудувати особисте життя і тому шанувальники активно слідкують за кожною зміною у поведінці зірки, яка може казати про майбутнє заміжжя.
Максим Чмерковський

“Попіарилися та розбіглися”: перший Холостяк Максим Чмерковський зізнався, що йому соромно за участь у шоу

Суддя шоу "Танці з зірками" Максим Чмерковський з'явився вперше на українському телебаченні в 2011 році. Тоді хореограф прилетів в Україну зі Штатів на декілька місяців заради зйомок у першому сезоні найромантичнішого шоу "Холостяк". Сьогодні цей досвід зірка не любить згадувати.

Популярне

Останні новини