Середа, 23 Червня, 2021

Тарифи на електроенергію в Україні знову підвищаться: відома нова ціна, яку українці будуть вимушені платити

Тарифи на електроенергію в Україні продовжують дивувати народ. Які ціни були встановлені на цей раз.

Ціни на українську електроенергію знову можуть підвищитися. За останніми даними стало відомо, що електроенергетичні компанії не можуть впоратися з шокуючою збитковістю їхньої діяльності, і це питання збираються вирішувати безпосередньо через користувачів.

Які ціни чекають на українців?

Фото взяте на просторах мережі.

В Україні кВт * рік електроенергії з 1 липня може подорожчати з 1,68 до 2,5-4 грн. При цьому діяти така ціна буде для тих, хто споживає більше 500 кВт * рік на місяць. Так, проблема ще полягає в тому, що серед населення існує пласт українців, які просто матеріально не потягнуть подібні тарифи.

Зараз компанії стримують підвищення цін завдяки діям Уряду, які зафіксували тарифи на законодавчому рівні. У минулому році було покрито 50 мільярдів гривень збитків за користування електроенергії українцями, але повідомляється, що платники податків не зможуть завжди тягнути на собі це питання. Для перегляду запропоновано план підвищення вартості за градацією об’єму використаної енергії.

Наприклад, від 100 кВат — невисока ціна, від 500 кВат — набагато вища і від 1000 кВат — велика вартість. Втім, цей проект не затверджений і знаходиться на перегляді.

Нагадуємо, що кінцева вартість використаної вами електроенергії формується з вартості кВат, ціни на транспортування, податку і т.д. Також в Уряді запевнили, що хоча й вартість електроенергії в різних областях України дуже відрізняється, цю різницю намагатимуться зробити непомітною. Мовляв, вирівняти тарифи таким чином, щоб було справедливо.

Поділіться статтею

Оксана Марченко

Мармур, елітні авто та курорти: розкішне життя влаштувала Оксана Марченко своєму сину з невісткою

10 жовтня 2020 року Оксана Марченко оженила свого єдиного сина Богдана. Подивіться, як живе новоспечена родина.
Наталія Мосейчук

Як виглядає батько Наталії Мосейчук, яка поза камерами стає турботливою донькою: чому зірка приховувала тата

Наталія Мосейчук, залізна леді телевізійного кадру несподівано поділилася ніжними родинними світлинами. Дізнайтеся все про батька ведучої.
Олег Винник і Таюне

Таюне змила макіяж та показала затишну світлину з підозріло схожою на неї білявкою: “Дівчата, ви не сестри?”

Таїсія Сватко - ніжна бек-вокалістка колективу Олега Винника ніколи не розповідала про родину. У мережі знайшли цікаву світлину.
Анатолій Хостікоєв і Наталія Сумська

Усі жінки Анатолія Хостікоєва до Наталії Сумської: кого заради чорнобрової красуні покинув актор? (ФОТО)

0
Народний артист Анатолій Хостікоєв вже не один десяток років щасливий з відомою українською акторкою Наталею Сумською, але цей шлюб для нього третій.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 24 червня 2021 року: бажання здійснюються і хочеться мріяти. Для всіх знаків зодіаку

Цей день просто створений для здійснення ваших бажань і створення нових.

Популярне

Останні новини