Середа, 16 Червня, 2021

В Україні стрімко зростає вартість на нерухомість: що саме впливає на ціни та чи варто хвилюватися?

Чи варто хвилюватися та чи знизяться ціни знову?

Повідомляється, що останнім часом в Україні почали стрімко зростати ціни на нерухомість. Попри усі негаразди, карантинні обмеження та економічну кризу, вартість квадратних метрів Україні надзвичайним чином зростає. Ти чи варто хвилюватися звичайним українцям, які мріють придбати власне житло?

Що буде далі?

Світлина взята на просторах мережі.

Експерти вважають, що ціна за житло має знизитися найближчим часом. Єдине, що може стати перепоною для цього — це виходжування України з кризи, у що дуже важко повірити.
Інший пункт, який варто відмітити — це той факт, що ціни зростають на квадратний метр саме у великих містах. Тому тим, хто живе у селах або маленьких містечках хвилюватися зовсім не варто. Так, зараз вартість 1 квадратного метра може коливатися від 1 тисячі доларів до 2.

Більш того зріст зріст цін зачепив саме нові будівлі, квартири яких пропонуються від забудовника. Якщо ви хочете придбати житло за низькою ціною, то варто звернутися до більш старих приміщень.
Також варто відмітити, що особливо стали дорогими саме однокімнатні квартири, які зараз знаходяться на піку популярності. Великі площі студій — найбільш продаваний об’єкт нерухомості. Звертайте увагу на якість житла, авторитет забудовника, враховуйте особисті побажання і думайте, можливо вам зовсім не хочеться переплачувати за квартиру, яку ви продасте через рік. Також розраховуйте на той факт, що при зростанні інфраструктуру навколо вашої квартири, її ціна також зросте. Якщо поряд немає ніякої інфраструктури та зелених насаджень, то краще відмовитися від цієї ідеї.

Що ж стосується приватних будинків, то вартість на них ніяк не змінилася і можна не хвилюватися.

Поділіться статтею

Григорій Чапкіс

Апартаменти з цілим музеєм нагород: як виглядає київська квартира, що дісталася молодій дружині Чапкіса

0
Легендарний український хореограф Григорій Миколайович Чапкіс помер на 92-му році життя, залишивши після себе спадщину для своєї молодої дружини Міли.
Ксенія Мішина

Вагітна Ксенія Мішина одягла обручку та показала круглий живіт: приховувати щастя немає більше сенсу

0
Відома українська акторка та головна героїня першого сезону романтичного шоу "Холостячка" Ксенія Мішина здивувала шанувальників неочікуваними світлинами.
Тіна Кароль та Євген Огір

Історія кохання Тіни Кароль та Євгена Огіра триває навіть після його смерті: “Ми разом у небі і на землі”

0
Відома українська співачка Тіна Кароль заміжньою була лише раз, і схоже, що її серце досі болить, адже коханого немає поруч з нею ось уже 8 років.
Ірина Білик

Просторне бунгало з сонячними батареями: де живе Ірина Білик разом з маленьким сином, але без чоловіка

0
Українська поп-діва Ірина Білик зовсім недавно оголосила про розлучення зі своїм п'ятим чоловіком Асланом Ахмадом, що ніяк не вплинуло на її добробут.

Популярне

Останні новини