П’ятниця, 26 Лютого, 2021

Міністр охорони здоров’я пообіцяв медикам більші зарплати

Вся країна зранку слухає Максима Степанова. Його оперативна інформація про поширення вірусу COVID-19 насторожує, але вселяє надію, що все буде добре. Вона, як ранішнє благословення.

Днями він озвучив високу і благородну мету – реформувати екстрену медичну допомогу до еталонного рівня. Саме так, що там розпорошуватися на дрібниці? Треба ставити великі цілі.

Наступного року, заявив днями на брифінгу Степанов, закладаються значні кошти, які дозволять сплачувати справедливу заробітну плату медикам. Степанов пообіцяв підвищення зарплатні не тільки лікарям, але й молодшому медичному персоналу і водіям. І не просто так, голослівно, а назвав суми. Степанов вважає, що лікар має отримувати не менше 20 тис грн, фельдшер – 16 тис, а водій – 12.

Екстрена медична допомога

Екстрена медична допомога

Напевно на Степанова зійшов Дух Святий і відкрив йому очі. Бо Степанов, побувавши у Бородянській підстанції екстреної медичної допомоги, виявив численні порушення умов роботи медиків. Про це повідомляє Інтернет портал МОЗу.

Виявляється, медики підстанції до цього часу не мають якісних масок, не забезпечені у достатній кількості захисними костюмами – їх на бригаду видається один. І, якщо до хворого зайшли два медики, то потрібно керівнику установи потім надати додаткові докази, що то був справді хворий на коронавірус. Інакше обіцяні Урядом надбавки за роботу з хворими на COVID-19 – зась. Степанов також зафіксував відсутність оснащення авто лікарськими засобами.

А поки медицина в Україні набуде ознак еталонної, Максим Степанов пообіцяв “вернутися до голови Київської державної обладміністрації з проханням розібратися і прийняти необхідні дисциплінарні заходи по відношенню до керівника екстреної медичної допомоги, бо кількість скарг від працівників чимала”.

Так працює Максим Степанов.

Поділіться статтею

Українські зірки

Оля Фреймут, Катя Осадча та інші знаменитості, за яких не червоніють свекрухи: хто з зірок добра господиня

Чи можна бути зіркою та займатися хатніми справами? Виявляється, так! Дивіться у нашому топі у кого це вдається з легкістю.
Легендарні зірки

Вітас, Слава Камінська, Ніна Матвієнко та Оля Полякова: зірки, які продемонстрували космічний голос на сцені

Талант - головна запорука успіху на сцені, хто б там що не говорив! Дізнайтеся, яким діапазоном володіють знаменитості.
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк вперше заговорила про свою свекруху та показала, чим збирається честувати: справжня господиня

Леся Нікітюк ще в інтерв'ю Дмитру Гордону нещодавно жалілася, що не має пари, а сьогодні вже показала, чим збирається вражати свекруху. Подробиці далі.
Мами зірок, які залишилися у селі, поки їх діти живуть у розкоші

Вони живуть у розкоші, а їх мами залишилися жити в бідноті: Олег Винник, Віктор Павлік, Ані Лорак та інші

З якої причини багаті знаменитості полишили своїх матерів у селі та злиднях?

Популярне

Останні новини