Міністр охорони здоров’я пообіцяв медикам більші зарплати

Днями він озвучив високу і благородну мету – реформувати екстрену медичну допомогу до еталонного рівня. Саме так, що там розпорошуватися на дрібниці? Треба ставити великі цілі.

Наступного року, заявив днями на брифінгу Степанов, закладаються значні кошти, які дозволять сплачувати справедливу заробітну плату медикам. Степанов пообіцяв підвищення зарплатні не тільки лікарям, але й молодшому медичному персоналу і водіям. І не просто так, голослівно, а назвав суми. Степанов вважає, що лікар має отримувати не менше 20 тис грн, фельдшер – 16 тис, а водій – 12.

Екстрена медична допомога

Екстрена медична допомога

Напевно на Степанова зійшов Дух Святий і відкрив йому очі. Бо Степанов, побувавши у Бородянській підстанції екстреної медичної допомоги, виявив численні порушення умов роботи медиків. Про це повідомляє Інтернет портал МОЗу.

Виявляється, медики підстанції до цього часу не мають якісних масок, не забезпечені у достатній кількості захисними костюмами – їх на бригаду видається один. І, якщо до хворого зайшли два медики, то потрібно керівнику установи потім надати додаткові докази, що то був справді хворий на коронавірус. Інакше обіцяні Урядом надбавки за роботу з хворими на COVID-19 – зась. Степанов також зафіксував відсутність оснащення авто лікарськими засобами.

А поки медицина в Україні набуде ознак еталонної, Максим Степанов пообіцяв “вернутися до голови Київської державної обладміністрації з проханням розібратися і прийняти необхідні дисциплінарні заходи по відношенню до керівника екстреної медичної допомоги, бо кількість скарг від працівників чимала”.

Так працює Максим Степанов.

Схожі новини