Середа, 3 Березня, 2021

Під час осіннього призову в ЗСУ наберуть на 1,5 тисячі менше юнаків. Чому?

З 1 жовтня розпочалася осіння призовна кампанія. В Українське військо мають набрати 13 570 юнаків. Втім, багатьом вдасться ухилитися від строкової служби. Розкажемо кому.

Юнаки віком 18 і старші, які не досягли 27 років, чоловіки, поповнять не лише лави Збройних Сил України, але й Національної гвардії, Держприкордонслужби, Державної спеціальної служби транспорту.

Кількість призовників під час осіннього призову до Збройних сил, порівняно із запланованою, зменшено на 1,5 тисячі осіб. Різницю планується компенсувати за рахунок контрактників.

Разом з тим, існує значна категорія осіб, які мають право на відстрочку від призову. І це такі чоловіки: у яких є 3-річна дитина; у яких дружина при надії;  єдині годувальники в родині; піклувальники і опікуни; які навчаються на денній формі навчання; у яких є непрацездатні батьки; священнослужителі, поліцейські, деякі вчителі і лікарі; визнані медкомісією непридатними до служби.

Солдати строкової служби
Солдати строкової служби

Нагадаємо, що вік призовників з 18 років повернув Президент Володимир Зеленський у січні цього року. До того до війська забирали з 20 років.

Поділіться статтею

Українські зірки

Дружина Дзідзьо розповіла історію 20-річних стосунків з артистом та повідала правду: “Чоловік уходить”

Ярослава була роками у тіні свого чоловіка. Нарешті дружина Дзідзьо вийшла з тіні та розповіла шокуючі подробиці особистого життя.
Ольга Фреймут

Чому Ольга Фреймут виховує старшу дочку Злату одна та куди подівся її батько-британець

Оля Фреймут добилася слави та визначної кар'єри. Материнство їй також під силу. Про це свідчить хоча б те, що вона сама виховала свою старшу доньку.

Популярне

Останні новини