Навчальні заклади підуть на дистанційне навчання – рекомендаційно

Міністерство освіти і науки рекомендуватиме всім закладам обов'язкової середньої освіти, незалежно від кольору карантинної території, перейти на форму дистанційного навчання, а осінні канікули розпочати уже 15 жовтня.

Сьогодні, ймовірно, МОН надішле рекомендаційні листи у заклади загальнообов’язкової середньої освіти, професійної  та професійно-технічної освіти, фахової передвищої та вищої освіти, незалежно від кольору карантинної території, перейти на форму дистанційного навчання у зв’язку з загостренням коронавірусної інфекції в Україні.

Рекомендований період − з 15 жовтня до 15 листопада.

Про це у своєму Телеграмі, за результатами наради у Президента В.Зеленського, написав тимчасовий виконувач обов’язків міністра освіти та науки Сергій Шкарлет 11 жовтня, увечері.

Місце навчання школяра під час дистанційки
Місце навчання школяра під час дистанційки

–––

Він також додав, що буде наполягати на обов’зковому виїзді студентів з гуртожитків та на поверненні їм коштів за оплату за проживання на цей період.

Також т.в.о. радить відправити учнів загальноосвітніх навчальних закладів на осінні канікули не з 25 жовтня, як було завжди, а також з 15-го.

Такі заходи, на його думку, є необхідними умовами стримування поширення коронавірусу.

Втім, «рекомендаційно» означає, що остаточне рішення щодо функціонування закладів освіти та визначення періоду осінніх канікулів у школах прийматиме орган місцевого самоврядування, на території якого й знаходиться навчальний заклад.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 12 жовтня в Україні зафіксовано 4 420 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За добу одужало 903 пацієнти.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини