В Україні очікується плановий перерахунок пенсій пенсіонерам: кому, коли та на скільки підвищать суму виплат

Стало відомо, що пенсійний фонд України отримав 18 мільярдів. Перерахунок пенсій пенсіонерам відбувається вже з 1 жовтня і буде тривати до кінця року. Підвищення пенсій 2021 року для всіх пенсіонерів почнеться 1 грудня. Усі подробиці читайте в статті.

У рамках підготовки проєкту держбюджету-2022 влада пропонує спроектувати 5 кроків підвищення пенсій.

Мінімальна пенсія в Україні зросте з 1 грудня 2021 року до 2600 гривень через зростання мінімальної зарплати. Щоб забезпечити своєчасний перерахунок пенсій пенсіонерам, уряд збільшив бюджет Пенсійного фонду на 18,5 мільярдів гривень.

Коли та на скільки підвищаться пенсії?

Пенсія
В Україні очікується плановий перерахунок пенсій пенсіонерам. Фото взяте на просторах мережі

Затверджені Кабінетом Міністрів зміни до доходної та видаткової частини Пенсійного Фонду дозволять без затримок виплачувати введені з 1 липня доплати до пенсій військовослужбовцям, підвищені пенсії учасникам бойових дій, особам з інвалідністю та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. За словами прем’єр-міністра, уряд продовжить послідовно покращувати соціальні стандарти для українців. Також прем’єр зазначив, що це лише частина заходів з покращення півня життя українців і підвищення виплат на цьому етапі не припиниться. Мовляв, це частина процесу, певний етап.

Це рішення дозволить планово підвищити пенсії через зростання мінімальної заробітної плати до 6,5 тисяч гривень.

Перерахунок пенсій пов'язаний зі збільшенням прожиткового мінімуму
В Україні очікується плановий перерахунок пенсій пенсіонерам. Фото взяте на просторах мережі

Нагадуємо, що з 1 жовтня 2021 року пенсіонери, яким виповнилося 75-80 років, додатково отримуватимуть до 400 гривень щомісяця – мінімальна пенсійна виплата для них встановлюється у розмірі 2,5 тисяч гривень за наявності страхового стажу 20/25 років і більше. З 1 липня в Україні також відбувся плановий перерахунок пенсій пенсіонерам через підвищення прожиткового мінімуму.

Інформація щодо підвищень пенсій на 2022 поки що відсутня.

реклама

Поділіться статтею

Артур Логай та Анна Кареліна

Як виглядає дружина й діти переможця “Танців з зірками” Артура Логая: “Підтримували усією родиною тата”

Актор Артур Логай почав з'являтися на телеекранах українських каналів декілька років тому, коли стартувала його кар'єра. Однією з перших робіт для юного артиста став серіал "Київ вдень та вночі", який транслювався на Новому каналі. Проте справжню славу йому принесла перемога в 9 сезоні шоу "Танці з зірками".
Надія Мейхер

Улюблениця Меладзе Надія Мейхер приміряла елегантний діловий костюм, забувши про інший одяг: “Все засвітила”

Надія Мейхер - одна із найбажаніших артисток у вітчизняному шоу-бізнесі. Екс-віагрянку вже протягом двадцяти років регулярно включають до рейтингів найкрасивіших жінок України. Сама 39-річна зірка активно працює над своїм зовнішнім виглядом та фігурою, щоб залишати за собою цей статус.
Ірина Горова

Зробила модну стрижку боб-каре та омолодилася: Ірина Горова показала себе в повній красі, аби Потап кусав лікті

Продюсерка Ірина Горова - колишня дружина Олексія Потапенка, який зараз будує сім'ю з колегою по дуету Настею Каменських. Про особисте життя самої Ірини відомо небагато - жінка не любить підіймати цю тему на публіці та під час інтерв'ю. Проте про свої захоплення та роботу бізнес-леді розповідає із задоволенням.
Влад Яма розчулив повідомленням

Влад Яма ніжно обхопив круглий животик дружини Ліліани і розчулив повідомленням: “Нарешті дівчинка”

Не так давно найпопулярніший український хореограф Влад Яма заінтригував фанатів заявою про те, що мріє стати батьком дівчинки. Єдиному сину знаменитості Леону лише 6 років, але зірковий татусь проявляє неймовірні таланти у сфері виховання. Тож шанувальники з нетерпінням чекають на новину про вагітність.
Церковне свято 5 грудня

Церковне свято 5 грудня: що можна і не можна робити свято Прокопія Кесарійського – традиції та прикмети

Святий Прокопій Кесарійський увійшов в історію не тільки, як церковний діяч, а як і видний історик, завдяки якому ми знаємо про гунів, Візантію та вторгнення тюркських племен на Балкани. Втім, сам день, відведений цьому вірянину, має таку сильну та унікальну енергетику, що заряджає кожного благословінням.

Популярне

Останні новини