Залишила тіло сина у воді, а сама викликала таксі і поїхала додому

Ця історія про кримінал. Але не тільки, – про самотність, про безвихідь і про те, як людина, втративши волю, вибирає зло. Мати втопила хворого аутизмом сина – читайте.

Трагедія сталася у Скадовському районі Херсонської області. Після того, як батько заявив у поліцію про зникнення сина, тіло 4-річного хлопчика знайшли на березі Північно-Кримського каналу.

На допиті мати зізналася, що хотіла покінчити життя самогубством і разом з сином пішла у воду. Плавати не вміла, а син й поготів, бо від народження був хворий аутизмом. Хлопчик захлиснувся відразу, а вона дуже злякалася і їй вдалося врятуватися.

Покинувши тіло сина у воді, мама викликала таксі і поїхала додому, де її й знайшла поліція.

На запитання, чому таке вчинила, 36-річна жінка пояснила, що хвороба сина почала прогресувати…

Усвідомлення скоєного
Усвідомлення скоєного

Сусідка, п.Ліна,  розповіла, що жінка алкоголь не вживала, за сином доглядала справно, він завжди був чисто одягнений і нагодований. Батько хлопчика, який жив окремо, досить часто забирав їх у село – на кілька годин або й на весь день. «Ми усі в цьому винні», – бідкається сусідка. – Чогось не догледіли.

Пропустили щось важливе й соціальні служби, зокрема, директорка Центру надання соціальних послуг Каланчацької селищної ради Олена Костецька, намагаючись виправдати себе, стверджує, що жодних підстав брати жінку на облік не було… «Привітна жінка, розлучена. Часто гуляла з сином», – каже вона про матір покійного Богданчика.

Чому батько покинув сім’ю невідомо.

За фактом злочину відкрито кримінальну справу, триває слідство. Якщо жінку визнають осудною їй загрожує позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років (ст.115.КК України).

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини