П’ятниця, 5 Березня, 2021

Людина, яка змінює світ: про Ілона Маска знімуть фільм

НВО нарешті розродилася ідеєю зняти серіал про найфантастичнішу людину минулого і нинішнього сторіччя – Ілона Маска та про SpaceX, компанію з вивчення космосу, засновану ним.

Як повідомляє Variety, це буде шестисерійний серіал, знятий на основі  книги Ешлі Венс “Ілон Маск: Тесла, SpaceX і пошуки фантастичного майбутнього”.

Сюжет крутиться навколо головного героя, який опанований незвичайною мрією – зробити людство різнопланетним видом.

Чоловік усамітнюється з групою відданих йому науковців та інженерів на віддаленому острові Тихого океану, де вони працюють над створенням ракети для міжпланетних подорожей. В підсумку команді вдається здійснити свій план і вони запускають першу ракету SpaceX на орбіту. Це стимулювало нову еру приватних досліджень космосу, що завершилося першим запуском Falcon 9 з пілотованого літака у травні 2020 року.

Запуск Falcon 9
Запуск Falcon 9

Сценарій взявся писати Дуг Юнг, знаний як один із творців науково-фантастичного фільму Стартрек: Нескінченність. Він же візьме на себе обов’язки виконавчого продюсерfасеріалу. Продюсерська компанія “Вільна асоціація”, її керівник Ченнінг Татум і двоє інших – Рід Каролін та Пітер Кірнан, таакож продюсуватимуть проєкт.

Попередньо відомо, що Маск на разі незалучений до творення проєкту.

Електромобіль Tesla
Електромобіль Tesla

Ілон Маск – людина, яка змінює світ. Ще раніше створив компанію Tesla, яка першою почала виробляти електромобілі та впроваджує  екологічно чисту енергію. Сукупно його власний капітал, за оцінками, становить близько 100 мільярдів доларів.

Поділіться статтею

Руслана Лижичко

Співачка Руслана виходить з багаторічного забуття: зірка Євробачення-2004 анонсувала повернення у шоу-бізнес

Співачка Руслана підкорила всю Європу своїми "Дикими танцями", але згодом зникла зі сцени. Що трапилося і чому вирішила повернутися до шоу-бізнесу зірка?
Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.

Популярне

Останні новини