Субота, 19 Червня, 2021

У Вінницькій області у школі померла дівчинка: згорьований батько ледве стримує сльози

7-річна дівчинка померла в селищі Браїлові Вінницької області прямо на шкільній парті. Лікарі кажуть, що нічого не могли зробити.

У Вінницькій області в селищі Браїлові у школі померла 7-річна дівчинка. Адміністрація школи і лікарі «швидкої» стверджують: зробили все, що було в їхніх силах, але нічим не змогли зарадити.

Другокласниця Ельміра на перерві поскаржилася, що в неї болить голова, а потім за кілька хвилин раптово знепритомніла, повідомляє ТСН.

Спочатку непритомній дитині допомогу надавала шкільна медсестра, а потім реанімувати намагалися медики швидкої, але дитина все-одно померла.

«Я її віз в школу, вона була щаслива, задоволена, все добре з нею було», – розповідає про той день Сергій Купчишин, батько другокласниці.

Чоловік вперше після смерті доньки прийшов до школи, аби забрати портфель Ельміри, і ледве стримує сльози. Того дня йому подзвонили зі школи, і разом з лікарями швидкої він намагався врятувати дівчинку.

Батько розповів, що Ельміра було здоровою дитиною і на головний біль не скаржилась ніколи. Причиною смерті став інсульт, лопнув тромб – таке заключення медиків.

Лікарі швидкої, яким за півтори години реанімації так і не вдалося запустити серце школярки, розповідають, що вжили всіх заходів. Однак не було жодного позитивного ефекту: не допоміг ні дефібрилятор, ні адреналін, ні непрямий масаж серця.

Смерть школярки
Смерть школярки

У місцевій амбулаторії стверджують, що дитина була цілком здорова і не стояла на обліку. Те саме каже і сімейна лікарка Ельміри. Дівчинка проходила медогляди щороку, була допущена до занять фізкультурою. У школі є всі відповідні довідки.

У департаменті охорони здоров’я зазначили, що у дитини була вроджена вада судин, яку не виявили лікарі. Загостритись проблема могла через вірусну інфекцію, стрес або навіть фізичні навантаження.

Батькам радять ставитися до здоров’я дітей з підвищеною увагою, проводити обов’язково щорічний медогляд, не тільки для довідки у школу. І в жодному випадку не ігнорувати будь-які скарги на погане самопочуття.

Трагедія трапилася за день до початку канікул, це перший випадок в Браїлові, коли учень помер прямо в школі.

Поділіться статтею

Людмила Гурченко

Привиди на дачі у Людмили Гурченко: онука легенди кіно не може створити музей через злу енергію акторки

Онука Людмили Гурченко не довго засмучувалася після пограбування і розповіла про плани.
Максим Галкін і Алла Пугачова

Алла Пугачова та Максим Галкін злилися у поцілунку під час пишної вечірки в честь дня народження гумориста

Максим Галкін та його відома обраниця дійсно здивували і фанатів, і гостей.
Трійця 2021 припала на 20 червня

Трійця 2021: що святять на Зелені свята, як прикрашати домівку та що суворо заборонено робити у цей день

Трійця 2021 цього року, як ніколи пізня. Дізнайтеся, як потрібно провести це день правильно.
Злата Огнєвич

Ким насправді є Злата Огнєвич і хто її оточує: змінила ім’я та вилила сум від втрати брата у творчість

Злата Огнєвич постала в українському шоу-бізнесі в образі палкої брюнетки з екзотичним ім'ям. Але яка вона насправді?

Популярне

Останні новини