Кожен ранок в Україні буде починатися з хвилини мовчання заради пам’яті про наших громадян: указ підписано

Життя нашої країни вже ніколи не буде таким, як колись. Попри те, що ми гідно тримаємося і даємо потужну відсіч, багато наших громадян не прокинулися у новому дні.

Історія України – це історія вічної боротьби за свої цінності, права та незалежність. Ось і зараз у часи незалежності ми продовжуємо справу наших пращурів. 24 лютого нам випала доля знову стати до зброї. Втім, і ворог не спить, підступно та підло направляючи удари по мирному населенню.

Досі найгарячішою точкою є Маріуполь, ховається у підземці Київ, Харків, намагаються полишити люди Ірпінь, Гостомель, Бучу, Рубіжне, Лисичанськ.

Втім, сьогодні стало відомо, що вже в уряді підписано указ про те, що кожного ранку ми будемо згадувати спочилих українців хвилиною мовчання.

“Щоранку о 9 годині на всій території нашої держави згадуватимемо українців, які віддали своє життя. Всіх. Всіх, хто воював. Усіх військових та цивільних. Дорослих та дітей. Усіх! Усіх, хто міг би ще жити, якби Росія не розпочала цю війни. Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну”, – заявив наш головнокомандувач.

Нагадаємо, що станом на 16 березня противник активізував наступ на Маріуполь. Під Києвом намагався пробитися через Вишгород. Знову була оголошена тривога у Харкові. Тим часом Міжнародний суд ООН у Гаазі наказав росії зупинити агресію. Також однією з вимог є припинення військової підтримки Л/ДНР.

Ще одна правова перемога України: у Міжнародному суді ООН також визнано, що на території нашої країни не було геноциду, як-то завзято стверджувала рф. Це велике здобуття нашої держави на світовій політичній арені. Тримаємося та віримо у перемогу!

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини