Мережею шириться фото Київської мадонни: що відомо про відважну жінку, яка собою закрила крихітне немовля

Вже майже місяць Україні доводиться боронити свої землі від рашистів. Підлий ворог не щадить нікого і порушує всі норми міжнародного права, разом і з цим продовжує відверто брехати, пропагандуючи лише те, що він начебто наносить шкоду лише військовим об’єктам. Та поки лицемірні росіяни по своєму телебаченню передають одне, страждають наші мирні мешканці.

Потерпає Харків, майже зруйновано Маріуполь, окуповано Херсон, а столицю нещадно обстрілюють. В один із таких днів дуже сильно постраждав Виноградар – один з районів Києва на правому березі Дніпра. Вмить мережу облетіло фото жінки, яка прикрила собою дитину, не злякавшись руйнівної сили вибуху. Творчі європейці намалювали з неї справжню ікону.

Київська мадонна

Короткою історією про хоробру киянку поділилася Ольга Сумська. Виявляється врятованому немовляті зараз лише 2 місяці. Сама ж героїня – тезка акторки, її теж звати Олею. Зараз вона перебуває у клініці “Охмадит”, адже отримала 24 поранення від розбитого скла, у тому числі і голови. Донька дивом лишилася неушкодженою. А ось тато сімейства поїхав на операцію.

“Найдорожче, що у нас є – це Батьківщина і наші діти. І українські жінки готові віддати за них своє життя… Слава Україні”, – підписала свою публікацію Сумська.

Втім, є ще одна історія, але про іншу дівчину. Її теж охрестили “Київською мадонною”. Вона народила в укритті і її випадково сфотографували, коли вона годувала свою дитинку.

Нагадаємо, що столиця потерпає під ударів ракетами та авіацією вже з 24 лютого, коли росіяни під егідою “спецоперації” пішли війною на Україну. Втім, є позитивні новини: передмістя Ірпінь вже скоро будуть зачищати від агресора.

 

Схожі новини