Джавелін та Джавеліна: на Київщині та Вінниччині батьки назвали нащадків на честь залізних захисників України

Події сьогодення перевернули догори дриґом абсолютно все наше сприйняття життя. Війна зашрамувала у нас нові цінності, ідеї та спосіб мислення.

Американський ракетний комплекс Javelin став справжнім помічником наших захисників. Завдяки йому орда тане на очах. Не раз зброя доводила свою міць та допомагала зупиняти противника. Завдають з 1990-х років ним ударів по танках.

Та, як виявилося, дехто з українців настільки вподобав його, що на честь комплексу вирішив назвати новонароджених діток.

На Київщині та Вінниччині батьки назвали нащадків на честь залізних захисників України

У Мін’юсті розповідають, що на Вінниччині та у Києві немовлятам дали імена Ян Джавелін та Джавеліна. Батьки коментарів не давали, але ідея – цілком у дусі часу. Також відрізнилися оригінальністю й інші матусі і татусі. Хлопчиків називали Одед, Велислав, Аскольд, Дорофей, Єреній, Левкіян, Сулейман, Кай, Яремій, Еней, Лємуель, Юсуф, Ахіл, Лучезар, Соломон, Михаїл-Мир. Ніхто, щоправда, не вирішив назвати свого маленького козака Байрактаром.

Маленькі україночки також будуть відрізнятися оригінальністю. На світ у цей нелегкий час з’явилася: Добряна, Афіна, Акиліна, Дзвенислава, Февронія, Ругая, Айлін, Шашана, Лілу, Мілада, Роксолана, Астрід, Єустасія, Яснодара.

Нагадаємо, що нині триває 41-ша доба героїчного опору України російським загарбникам. Ворог обрав за основну мету – вихід на кордони Донецької та Луганської областей. Спостерігаються спроби до блокади Харкова, ворог сунеться до Слов’янська. Продовжується осадження Маріуполя. По Рубіжному було завдано удару. Попасна під загрозою.

Віримо у наші сили та ЗСУ. Ми на своїй землі – вистоїмо!

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини