41-річна Лілія Ребрик прямо в ефірі не стрималася та хвацько виялася: обговорювала життя в Україні зараз

Лілія Ребрик завжди відзначалася позитивом та креативом в ефірах своїх передач. Проте, під час розмови з колегою про Україну, вона не стрималася і жорстко висловилася.

Лілія Ребрик багато років працює на телебаченні і стала справжньою улюбленицею публіки. У кадрі вона завжди привітна, ласкава та неймовірно позитивна. Проте, є речі, які можуть довести і таку приємну жінку. Зокрема події в Україні не лишили її байдужою.

Під час розмови в ефірі з Анатолієм Анатолічем, Лілія не стрималася та дозволила собі міцне слівце. Втім, навіть неприємні для наших ворогів слова звучать із вуст знаменитості дуже мило. Більше того, вона сама вигадала образливі фразочки, аби не опускатися до рівня противника:

“Інколи шкодую, що я не лаюся ані в житті, ані по телебаченню. В ефірі взагалі на таке табу. Але ж як інколи хочеться!!! Сьогодні, наприклад, народилися вислови:
“РИГАЧКА СВІТУ”
“ШМАКОДЯВОЧНІ ДРИСТУНИ”
Включаймо колективне мислення! Накидайте літературних синонімів “міцних словечок” про самі знаєте чию армію! Розширюю свій словниковий запас!, – написала Ребрик.

Колега по студії, Анатолій Анатоліч, своєю чергою записав за ведучою нові словоформи та поділився своєю історією. Чоловік повідав, що також не може стримуватися, коли розповідає про ситуацію в Україні, але його словниковий запас дозволяє лише використовувати нецензурну лексику.

Нагадаємо, що в ефір “Ранок з Україною” Лілія Ребрик виходить з 2017 року. Крім роботи у студії, зірка віддає всю себе ролям у кіно, серіалах, а ще грає у сучасному театрі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини