Середа, 23 Червня, 2021

Тринадцятирічний хлопчик одного дня став сиротою: COVID-19 забрав обох батьків

На світлині Антон Степченко ще безтурботний хлопчина, який вдає із себе дорослого. Діти так хочуть швидше дорослішати. Але, коли життя поставило його в умови, що потрібно було подорослішати вмить, Антон не справився і сказав: «Бога не існує».

Не лише підлітку, сину, не зрозуміло, але й дорослі – рідні, друзі, співробітники, сусіди – ніхто не може усвідомити, як таке могло статися, що двоє медиків, які від самого початку на передовій у боротьбі з COVID – 19 померли від вірусу в один день.

Трагедія нещодавно сталася у м.Тараща Київської області, повідомив OBOZREVATEL.

Уся родина захворіла майже одночасно. Спочатку жінка, а потім чоловік зі сином. Співробітники Валентина і Галини Степченків розповіли, що ті тиждень лікувалися вдома. Нікого це не насторожило, бо тисячі після того, як проконсультуються у лікаря, лікуються  вдома. А це лікарі, Валентин – анастезіолог, Галина – медична сестра.

Валентин Степченко
Валентин Степченко

Та через тиждень родину госпіталізували, помістивши у різних відділеннях. Галину – в реанімацію. Для неї співробітники збирали кошти, бо потребувала лікування дуже дорогими антибіотиками.

Про те, що дружина померла Валентину повідомив хтось із друзів. Його стан погіршився і до вечора він також помер. Весь день батькам телефонував син Антон, але безуспішно – він уже відчував щось недобре. І коли прийшла тітка Анжеліка зі словами заспокоєння: «Не переживай, усе буде добре»,  то нещасний хлопець так і відповів: «Добре уже не буде ніколи».

У рідному селі Галини Салиха, що неподалік Таращі, залишилися мама, сестра і брат. А односельчани дуже налякані – бояться виходити з дому, бо трагедія родини Степченків налякала усіх.

Над Антоном збирається взяти опікунство рідна сестра батька.

Трагічний випадок з родиною медиків свідчить про те, що лікарі на сьогодні є найбільш незахищеною категорією в Україні. Лікарів, жертв китайського вірусу, налічується уже десятки. Але не тільки вони. В червоній зоні ризику їхні діти. А, якщо й щастить вижити, то залишаються сиротами з психологічними травмами, можливо, й на все життя.

Поділіться статтею

Близнята, які народилися, тримаючи одна одну за руки

Дівчатка-близнята народилися, тримаючись за руки: сестрички не розлучаються досі (ФОТО)

0
Ось уже чотири роки сестрички йдуть по життю рука об руку – як в той момент, коли вони тільки з'явилися на світ.
Олександр Головін

Зірка серіалу “Кадетство” втрапив у скандал: на Олександра Головіна жінка написала заяву у поліцію

Популярність Олександр Головін отримав завдяки серіалу "Кадетство", але зараз його ім'я звучить у медіа далеко не з гарного боку.
Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь

У мами Вєрки Сердючки з’явився зять: дочка Інни Білоконь потрапила на камеру під час поцілунків з нареченим

0
Доросла дочка мами Вєрки Сердючки Інни Білоконь опублікувала в соціальних мережах романтичне фото зі своїм обранцем.
Співачка Йолка

Хто оточує співачку Йолку: чоловіки і таємні діти зірки, яких вона так старанно ховає від камер папараці

0
Відома співачка Йолка рідко ділиться подробицями особистого життя. Проте, в силу популярності деякі факти з її біографії все ж стали надбанням громадськості.
Ані Лорак на піку своїєї ваги та зараз

З товстушки в худишку: як народна улюблениця Ані Лорак виглядала на піку своєї ваги, коли їй зрадив Мурат

0
Відома українська співачка Ані Лорак залишалася улюбленицею публіки в будь-якому іміджі, та навіть в своїй максимальній вазі.

Популярне

Останні новини